Uncle Ahmed

6 yıldan itibaren onaylandı
400   x Likes133x Dislikes
Reklam

Uncle Ahmed - Uzak Doğu'da platform eğlencesi!

Klasik Super Mario Bros. oyununa dayanan bu 2D yan kaydırma çubuğunun da aksiyon dolu olması garanti! Ahmed Amca'da, kötü bir büyücü tarafından kaçırılan Ahmed'in en sevdiği yeğenini kurtarmak senin görevin. Maceraya atla ve sihirbazı ve kötü arkadaşlarını yenmek için koş ve 60 seviye boyunca zıpla. Harika güçlendiriciler satın almak için para toplayın ve herhangi bir nedenle size benzemeyen hayvanlara dikkat edin. Tavuk, keçi veya kaplumbağaların üzerine atlayarak veya "X" tuşu ile karpuzla ateş ederek onlardan kolayca kurtulabilirsiniz.

İster yeraltının derinliklerinde ister bulutların arasından yükseklerde olsun, Uncle Ahmed için hiçbir yolculuk yeğenini sihirbazın pençelerinden kurtarması çok zor değildir ve gerçek bir süper kahraman olarak hâlâ birkaç numarası vardır: zıplamak için mavi iksirleri kullanın Daha yüksek ve acı biber daha hızlı koşarken, kalkan sizi kısa süreliğine yenilmez kılıyor.

İpuçları & Hileler:

  • Aşağıdan kayalara atla ve karpuz topla - onlarla ateş edebilirsin ve sana düşmanlara karşı ekstra koruma sağlarlar.
  • Kaplumbağa gibi bazı hayvanlar, puan almak için iki kez ateş etmeniz veya iki kez üzerlerine atlamanız gerekir.
  • Oyun bittiyse, jetonlarla bir hayat satın alarak veya bir reklam izleyerek oynamaya devam edebilirsiniz, bu yüzden toplayabildiğiniz kadar çok jeton toplayın.

Tüm seviyeleri üç yıldızla bitirebilir ve Ahmed'i yeğeniyle yeniden birleştirebilir misin? O zaman Ahmed Amca'yı KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oyna!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Uncle Ahmed

Uncle Ahmed

Oynanma sayısı:
12.923
Yayın tarihi:
24.|09.|2021
Üretici:
Famobi (285)

x