Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Family Nest: Tile Match Puzzle

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Family Nest: Tile Match Puzzle
12+
Space Pet Link
0+
Dream Pet Dimensions
0+
Jewels Kyodai Mahjong
0+
Garden Tales Mahjong
0+
Mahjongg Dimensions
0+
Mahjong Royal
0+
King Of Mahjong
0+
Mahjong Fish Connect
0+
Mahjong 3D Candy
0+
Mahjong Kitchen
0+
Solitaire Mahjong Juicy
0+
Reklam
 1. Ana
 2. Birleştirme
 3. Mahjong
 4. Family Nest: Tile Match Puzzle

Family Nest: Tile Match Puzzle - Çiftleri bulun ve çiftliğinizi dekore edin!

Family Nest: Tile Match Puzzle, çiftlik motifli aynı karoları bulmanız ve sayısız görevi tamamlamanız gereken kapsamlı bir bağlantı mahjong oyunudur.

Kendinizi kır hayatına bırakın! Gizemli Cennet Adası'ndan başlayın, sevimli domuzları, atları ve diğer hayvanların yanı sıra lezzetli meyve ve sebzeleri birleştirin ve sayısız seviyede oynayın!

Nasıl oynanır

 • Aynı taşları bulun ve oyun alanını temizleyin. İki motif arasındaki bağlantı ikiden fazla 90 derecelik açı içermemelidir.
 • Çiftleri kaldırdığınızda liderlik tablosu için yıldız alırsınız. Oyun alanında iki karo birbirinden ne kadar uzaksa o kadar fazla yıldız alırsınız.
 • Ayrıca seviyeleri başarıyla tamamladığınızda mağazadaki çiftliğinizi süslemek için kullanabileceğiniz paralar da alırsınız.
 • Zamana dikkat edin - her turda sınırlıdır, bu yüzden çiftleri olabildiğince çabuk bulun!

Yavaş yavaş daha harika özelliklerin kilidini açın

 • Tek oyunculu modda, harita üzerinde adadan adaya seyahat edin ve kırsal bir ortamda kendi hızınızda birçok eğlenceli seviyede oynayın.
 • Heyecanı seviyorsanız, 3. seviyeden itibaren diğer oyunculara karşı heyecan verici çok oyunculu turnuvalara katılabilir ve Mahjongg Connect'teki becerilerinizi kanıtlayabilirsiniz.
 • 5. seviyeden itibaren "Cube" adında küçük bir köpek olan evcil hayvanınızın kilidini açabilirsiniz. Sevimli teriyeri aile çiftliğinizde ziyaret edin, onu besleyin ve aşırı büyümüş yabani otları onun yardımıyla temizleyin. Sonra süsleyebilirsiniz: Bahçeyi zevkinize göre güzelleştirmek için kazandığınız paraları kullanın.
 • Maceralarınız arasında oynayabileceğiniz 10. seviyeden itibaren daha fazla mini oyunun kilidini açın.

Family Nest'te yapacak çok şey var: Karo Eşleştirme Bulmacası'nda seviyelerin ve düelloların ötesinde yapacak çok şey var. Günlük görevleri tamamlayarak, görevleri tamamlayarak veya liderlik tablosunda en üst sıraya ulaşarak ekstra ödüller kazanın ve günlük giriş bonusunuzu unutmayın!

Mahjong hayranları için daha fazla eşleştirme eğlencesi

Family Nest: Tile Match Puzzle'yi sevdiyseniz, bir sonraki bahçenizi düzene sokun ve Garden Tales Mahjong oynayın!

Sevimli çiftlik çiftlerini bulun ve liderlik tablosunun zirvesine doğru oynayın! KralOyun'da şimdi ücretsiz çevrimiçi Family Nest: Tile Match Puzzle oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Family Nest: Tile Match Puzzle

Family Nest: Tile Match Puzzle

Üye Yorumları