Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Carrom Hero

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Hotel Manager
12+
Billion Marble
0+
Carrom Hero
6+
Checkers RPG: Online PvP Battle
6+
Solitaire Chess
0+
Ludo Fever
0+
RoyalDice
16+
Domino Battle
0+
GamePoint Bingo
16+
Chess Move 2
0+
Jump Me
0+
Chess Mania
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Masa Oyunları
  4. Carrom Hero

Carrom Hero - Diskleri kaleye doğru tekmeleyin!

Carrom Hero, puan kazanmak için pakınızla farklı renkli taşları doğru deliklere tekmelemeniz gereken zorlu bir masa oyunudur.

Bu beceri oyununda diğer oyunculara karşı heyecan verici maçlarda çevrimiçi olarak rekabet edersiniz. Parmak bilardosu, her köşesinde bir delik bulunan bir tahta üzerinde oynanır. Tahtanın ortasında birkaç siyah ve beyaz taş ve bir kırmızı taş vardır. Sizin de tahtanın altında sağa ve sola hareket ettirebileceğiniz bir diskiniz var. Pozisyonunuzdan memnun olduğunuzda, pakın üzerine fare veya dokunmatik ekran ile tıklayabilir ve atış gücünün yanı sıra yönünü de seçebilirsiniz. Amacınız pakı diğer taşlara karşı ustaca vurarak bilardoya benzer şekilde deliklere sokmaktır.

İki oyun modunda rakiplerinizle yarışın

Serbest stil modunda, deliklerden birine attığınız her taş için farklı miktarlarda puan alırsınız. Ekranın altındaki bir gösterge size farklı taşların kaç puan kazandırdığını gösterir. İlk önce 160 puana ulaşan veya süre bittiğinde daha fazla puana sahip olan oyuncu kazanır.

Profesyonel modda, oyunun başında size bir renk atanır. Amacınız sadece kendi renginizdeki taşları deliklere sokmaktır. Eğer rakibinizin taşlarından birini deliklerden birine sokarsanız, rakibiniz bir puan alır. Rakibinizden daha fazla kendi renginizdeki taşı tahtadan çıkarabilirseniz kazanırsınız. Son taşı temizlemeden önce, kırmızı taş olan veziri deliklerden birine atmanız gerekir.

Her iki oyun modunda da, ne kadar mücevher kazanabileceğinizi belirleyen iki zorluk seviyesi vardır. Bunlarla Striker'ınız veya mağazadaki tahta için yeni görünümler satın alabilirsiniz.

Birlikte oynamak için daha fazla masa oyunu

Carrom Hero'yu sevdiyseniz, neden Ludo Fever oynamıyorsunuz?

Bir Karrom profesyoneli olun ve diğer oyunculara karşı becerilerinizi kanıtlayın! Carrom Hero'yu KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Carrom Hero

Carrom Hero