Hawaii Match 3

Tüm yaş grupları için onaylandı
60%
25   x  oylandı0x  oynandı
Reklam

Hawaii Match 3 - Pasifik adasının sahilinde eğlenceyi birbirine bağlama deneyimini yaşayın!

Hawaii Match 3, tropik adada birçok egzotik meyve ve çiçeği birbirine bağlayabileceğiniz rahatlatıcı bir bağlantı oyunudur.

Hawaii'den Aloha! Bu yeni maç 3 oyununda, her zaman olduğu gibi, hindistancevizi ve muz gibi aynı karolardan en az üçünü veya Hawaii'nin eyalet çiçeği olan ebegümeci gibi çok sayıda güzel çiçeği birleştirin. Her seviyede üç yıldıza kadar kazanmak için mümkün olduğunca az hamle ile seviye hedeflerine ulaşın. Hawaii Match 3, karoları, güçlendirmeleri ve günlük kazançları takas etmek veya yok etmek için ek güçlendiricilerle de zengindir.

Örneğin, bir sıra kraker için dört özdeş karoyu ve bir çapraz blaster için bir L şeklini eşleştirin. Daha da yıkıcı güç için güçlendirmeleri birleştirin! Gökkuşağı döşemelerini herhangi bir döşemeyle birleştirin, belirli bir türdeki tüm döşemeleri tahtadan çıkarmak için joker kartlar görevi görürler. 2000'den fazla seviye, popüler tatil adası grubunun davetkar atmosferinde uzun oyun eğlencesi sağlar.

Hawaii'nin muhteşem doğasını deneyimleyin, Honolulu sahillerini keşfedin ve şimdi KibaGames'te Hawaii Match 3'ü ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Hawaii Match 3

Hawaii Match 3

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
15.|05.|2022
Üretici:

x