Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Hawaii Match 3

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Jewel Legend Quest
0+
Forest Match 3
0+
Candy Love
0+
Wild West Match
0+
Candyland: Match 3
0+
Fish Story 3
0+
Vega Mix: Fairy Town
0+
Best Friends Puzzle
0+
Balloon Match 3D
0+
Kings And Queens Match
0+
Candy Rain 8
0+
Dog Puzzle Story 3
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Üçünü Eşleştirme
  4. Hawaii Match 3

Hawaii Match 3 - Pasifik adasının sahilinde eğlenceyi birbirine bağlama deneyimini yaşayın!

Hawaii Match 3, tropik adada birçok egzotik meyve ve çiçeği birbirine bağlayabileceğiniz rahatlatıcı bir bağlantı oyunudur.

Hawaii'den Aloha! Bu yeni maç 3 oyununda, her zaman olduğu gibi, hindistancevizi ve muz gibi aynı karolardan en az üçünü veya Hawaii'nin eyalet çiçeği olan ebegümeci gibi çok sayıda güzel çiçeği birleştirin. Her seviyede üç yıldıza kadar kazanmak için mümkün olduğunca az hamle ile seviye hedeflerine ulaşın. Hawaii Match 3, karoları, güçlendirmeleri ve günlük kazançları takas etmek veya yok etmek için ek güçlendiricilerle de zengindir.

Örneğin, bir sıra kraker için dört özdeş karoyu ve bir çapraz blaster için bir L şeklini eşleştirin. Daha da yıkıcı güç için güçlendirmeleri birleştirin! Gökkuşağı döşemelerini herhangi bir döşemeyle birleştirin, belirli bir türdeki tüm döşemeleri tahtadan çıkarmak için joker kartlar görevi görürler. 2000'den fazla seviye, popüler tatil adası grubunun davetkar atmosferinde uzun oyun eğlencesi sağlar.

Hawaii'nin muhteşem doğasını deneyimleyin, Honolulu sahillerini keşfedin ve şimdi KibaGames'te Hawaii Match 3'ü ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Hawaii Match 3

Hawaii Match 3