Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

The Smurfs Village Cleaning

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Number Line Match
0+
Organization Princess
0+
Match Mart
0+
Pipe Puzzle
6+
Panda Jump
6+
L.O.L. Surprise! O.M.G. Fashion House
0+
Funny Fred
6+
Cross Stitch 2
0+
Chibi Unicorn
0+
Smash DIY Slime: Fidget Slimy
6+
Space Pet Link
0+
L.O.L. Surprise! O.M.G. Style Studio
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Çocuk
  3. The Smurfs Village Cleaning

The Smurfs Village Cleaning - Şirinlerin evlerini düzene sokun!

The Smurfs Village Cleaning, Jokey'in hediye patlamalarından sonra Şirinlerin köylerini temizlemelerine yardımcı olabileceğiniz sevimli bir çocuk oyunudur.

Jokey Şirin, Şirin arkadaşlarına eşek şakaları yapmaya bayılır - o gerçek bir şakacıdır! Ancak bu sefer işi biraz fazla ileri götürdü ve köyde yine çok sayıda hediye paketini patlattı. Sadece tüm güzel Şirin evleri kirlenmekle kalmadı, pek çok şey de kırıldı!

Şirinlere yardım edin ve bazıları farklı Şirin karakterlerine özgü olan kırık eşyaları temizleyip onarın. Karşılığında çok sayıda ödül ve kendi mantar eviniz için kullanabileceğiniz eşyalar veya dekorasyonlar alacaksınız.

Brainy'nin lambasını, Beauty'nin aynasını veya Şirine'nin halı ve masasını onarın ve tüm nesneleri doğru şekilde bir araya getirin. Eşyaları onarmak için yapıştırıcı veya çekiç ve çivi kullanabilirsiniz. Temizlik için bir sünger, sabun, su püskürtücü ve sileceğe sahip olacaksınız. Ayrıca hızlıca tokmağın kilidini açın ve İyileştirmeler menüsünden temizlik araçlarınızı yükseltin.

Şirin köyündeki her şeyi yeniden güzel ve temiz hale getirebilir ve Şirinlerin eşyalarını onarabilir misin? Şimdi su hortumunuzu ve çekicinizi sallayın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi The Smurfs Village Cleaning oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

The Smurfs Village Cleaning

  • Oynanma sayısı: 3.902
  • Yayın tarihi: 15.|06.|2022
  • Publisher: GameDistribution (1514)
The Smurfs Village Cleaning

Üye Yorumları