Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Bubble Shooter Pro 3

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Bubble Shooter Pro 3
0+
Bubble Shooter: Pop Bubbles
0+
Bubble Shooter Saga
0+
Smarty Kabarcıklar Yılbaşı
0+
Bubble Master
0+
Bubble Shooter Free 2
0+
Bubble Pop Butterfly
0+
Bubble Fall
0+
Bubble Shooter: Pop It Now
0+
Bubbles & Hungry Dragon
6+
Bubble Shooter Arcade 2
0+
2K Shoot
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Balon Patlatma
  4. Bubble Shooter Pro 3

Bubble Shooter Pro 3 - Renkli baloncukları patlatın ve zirveye doğru yol alın!

Bubble Shooter Pro 3, baloncuk tabancanızla renkli topları vurduğunuz ve daha yüksek ve daha yüksek puanlar aldığınız hızlı tempolu bir baloncuk atıcıdır.

Baloncukları oyun alanına fırlatın, aynı renkteki en az üç topu birleştirerek onları temizleyin. Tahtanın alt kısmında, baloncuklar içine düştüğünde farklı miktarlarda puan veren farklı bölgeler vardır. Mümkün olduğunca büyük kümeleri kaldırmaya çalışın, böylece puan yağmuru elde edersiniz. Ayrıca, 10'lu bir kombo yapmayı veya puan hedeflerine ulaşmayı başarırsanız güçlü güçlendiriciler elde edersiniz.

Yörüngesindeki tüm küreleri vurmak için güç atışını kullanın. Gökkuşağı topu tek renkteki tüm baloncukları yok eder. Özellikle başarılı seriler için seviye alevler içinde patlar ve aşağı düşen tüm baloncuklar size çok sayıda bonus puan verir!

Yine de dikkatli olun, çünkü baloncuklar tahtanın altına doğru yavaşça hareket eder. Yeterince hızlı değilseniz ve kenara ulaşırlarsa tur sona erer.

Diğer oyuncuların yüksek puanlarını kırın ve liderlik tablosunda yukarı tırmanın. Hadi durmayın, renkli baloncuklarla zirveye doğru yol alın!

Daha heyecan verici Bubble Shooter oyunları

Bubble Shooter Pro 3'ü sevdiyseniz, Bubble Shooter Pro 2 gibi serinin diğer bölümlerini de deneyin.

Yüksek skor avına çıkın ve olabildiğince çok baloncuk temizleyin! KralOyun'da Bubble Shooter Pro 3'ü ücretsiz çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Bubble Shooter Pro 3

Bubble Shooter Pro 3

Üye Yorumları