Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Candy Love

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Jewel Legend Quest
0+
Forest Match 3
0+
Candy Love
0+
Wild West Match
0+
Candyland: Match 3
0+
Fish Story 3
0+
Vega Mix: Fairy Town
0+
Best Friends Puzzle
0+
Balloon Match 3D
0+
Kings And Queens Match
0+
Candy Rain 8
0+
Dog Puzzle Story 3
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Üçünü Eşleştirme
  4. Candy Love

Candy Love - Renkli şekerleri sırala!

Candy Love, şeker kaosuna düzen getirmek için bir kediye yardım etmeniz gereken balon patlatma ve sıralama oyununun şeker-tatlı bir karışımıdır.

Kırmızı kaplan kedi tatlı ikramları seviyor ve onları oyun alanından temizlemek için yardımınıza ihtiyacı var! Alt sıradan aynı renkteki bir veya daha fazla şekeri almak için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Sonra onları oyun alanına geri fırlatmanız gerekiyor. Aynı renkten en az üç şeker birbirine değerse veya zincirleme bir reaksiyonla birlikte kayarsa, kaldırılırlar. Her turdan sonra, yeni bir şekerleme sırası üstten yukarı doğru hareket eder. İkramlar oyun alanının altındaki kırmızı çizgiyi geçerse seviye sona erer.

Güçlü güçlendiriciler kullanın

Büyük şeker gruplarını bir kerede temizlerseniz, güçlü güçlendirmelerin kilidini açabilirsiniz. Tüm kümeleri temizlemek için çizgili şekerleri kullanın veya oyun alanından tek renkteki tüm şekerleri kaldırmak için gökkuşağı yıldızını kullanın.

Şekerleri arka arkaya birkaç kez eşleştirirseniz, kediniz "Fever" moduna geçecek ve kısa bir süre için kombinasyonlarınızda bonus puanlar alacaksınız. Hamlelerinizi akıllıca planlayın ve yüksek bir skor belirleyin!

Tatlıya düşkün olanlar için daha fazla eşleştirme eğlencesi

Candy Love'dan hoşlandıysanız, neden 1600 heyecan verici seviyede şekerleri temizleyip Sugar Heroes oynamıyorsunuz?

Kedinin şeker kaosuna düzen getirmesine yardım edin ve mümkün olduğunca çok puan kazanmaya çalışın! Candy Love'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Candy Love

Candy Love