Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Pop Adventure

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Candy Love
0+
Pop Adventure
0+
Polar Bear Merge
0+
Bubble Shooter Pro 3
0+
Bubble Shooter: Pop Bubbles
0+
Bubble Shooter Saga
0+
Smarty Kabarcıklar Yılbaşı
0+
Bubble Master
0+
Bubble Shooter Free 2
0+
Bubble Pop Butterfly
0+
Bubble Fall
0+
Bubble Shooter: Pop It Now
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Balon Patlatma
  4. Pop Adventure

Pop Adventure - Hadi bir balon macerasına çıkalım!

Pop Adventure, renkli baloncukları patlatmanız ve sürekli yeni zorluklarla karşılaşmanız gereken kapsamlı bir baloncuk nişancı oyunudur.

Baloncuk topunuzu hazırlayın ve sevimli bir corgi olan sadık köpeğinizle antik bir tapınağın sırlarını keşfedin. Çeşitli seviye hedeflerini yerine getirebileceğiniz ve yeni sırlar keşfedebileceğiniz 1000'den fazla heyecan verici seviye sizi bekliyor! Tüm baloncukları yok edin, hayvan arkadaşınızı serbest bırakın veya mücevherleri toplayın - her zaman sizi bekleyen yeni görevler vardır.

Tüm renkli baloncuklar nasıl temizlenir

Renkli baloncukları nereye vurmak istediğinizi belirlemek için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Aynı renkteki en az iki topu vurursanız, toplar patlayacaktır. Oyun alanının alt kısmında vuracağınız bir sonraki topu göreceksiniz - mevcut topunuzla değiştirmek için üzerine tıklayın. İyi nişan alın ve mümkün olduğunca çok baloncuk düşürmek için hangi baloncuk kümelerini vurmanız gerektiğini düşünün. Sekmeleri yerleştirmek ve baloncukları tam olarak hedefe yönlendirmek için hedef çizgisini kullanın.

Elementlerin gücünden yararlanın

Güçlü güçlendirmelerin kilidini açın ve yolundaki tüm baloncukları yok eden ateş topu veya yarıçapındaki tüm baloncukları yok eden güneş topu gibi çeşitli özel baloncuklar fırlatın. Daha yüksek seviyelerdeki zorlukların üstesinden gelmek için kademeli olarak daha fazla güçlendiricinin kilidini açın.

Her seviyede mümkün olduğunca çok puan toplayın ve vurmadığınız her baloncuk için bonus puan kazanın. Her seviyeyi üç yıldızla tamamlayabilir misin?

Renkli baloncuklarla daha fazla bağlantı eğlencesi

Pop Adventure'dan hoşlandıysanız, neden dönen bir 3D kule üzerinde becerilerinizi test edip Bubble Tower 3D oynamıyorsunuz?

Baloncukları patlatın ve güçlü güçlendiricilerin yardımıyla çeşitli seviye hedeflerini tamamlayın! Pop Adventure'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Pop Adventure

Pop Adventure

Üye Yorumları