Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Benzer Oyunlar

Bubble Fever Blast
0+
Bubble Shooter Free 3
0+
Bubble Shooter HD 3
0+
Candy Love
0+
Pop Adventure
0+
Polar Bear Merge
0+
Bubble Shooter Pro 3
0+
Bubble Shooter: Pop Bubbles
0+

Bubble Fever Blast

Tüm yaş grupları için onaylandı
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Balon Patlatma
  4. Bubble Fever Blast

Bubble Fever Blast - Yüksek bir skor elde edin!

Bubble Fever Blast, renkli baloncukları oyun alanının dibine ulaşmadan önce doğru bir şekilde temizlemeniz gereken hızlı tempolu bir baloncuk atıcıdır.

Baloncuk topunuzu hedeflemek ve bir topu ateşlemek için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Baloncuğunuzla aynı renkteki en az iki topu vurursanız, oyun alanından aşağıya farklı puanlar veren alanlara düşerler. Baloncuklardan biri yıldız sembolünün bulunduğu alana düşerse, kombinasyona bağlı olarak size farklı güçlendirmeler veren üç makaralı bir retro slot makinesi otomatik olarak başlar. Örneğin, üç kırmızı 7 elde ederseniz, "Ateş" modu başlar ve kısa bir süre için baloncuklar yerine bombalar atarsınız, bu da oyun alanındaki daha büyük alanları patlatır.

Nişan alın ve olabildiğince hızlı ateş edin, çünkü yeni baloncuk sıraları ve ek renkler sürekli olarak yukarıdan geliyor. Toplar oyun alanının dibine ulaşır ulaşmaz oyun biter. İyi bir gözünüz olduğunu ve doğru nişan aldığınızı kanıtlayın ve çok sayıda baloncuk düşürmek ve yıldız alanını etkinleştirme şansınızı artırmak için mümkün olan en büyük baloncuk kümelerini vurun. Puanlama hedeflerine ulaşabilir ve yüksek bir puan belirleyebilir misiniz?

Nişan alma becerilerinizi geliştirmek için daha fazla baloncuk atıcı

Bubble Fever Blast'ı sevdiyseniz, neden Bubble Shooter Free 3'te baloncuk şampiyonu olmayasınız?

Oyun alanındaki baloncukları temizleyin ve yüksek bir skor belirleyin! KralOyun'da Bubble Fever Blast oyununu şimdi ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Bubble Fever Blast

Bubble Fever Blast
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat