Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Bubble Shooter HD 3

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Bubble Shooter HD 3
0+
Candy Love
0+
Pop Adventure
0+
Polar Bear Merge
0+
Bubble Shooter Pro 3
0+
Bubble Shooter: Pop Bubbles
0+
Bubble Shooter Saga
0+
Smarty Kabarcıklar Yılbaşı
0+
Bubble Master
0+
Bubble Shooter Free 2
0+
Bubble Pop Butterfly
0+
Bubble Fall
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Balon Patlatma
  4. Bubble Shooter HD 3

Bubble Shooter HD 3 - Her vuruş önemlidir!

Bubble Shooter HD 3, yüksek bir skor elde etmek için renkli baloncukları patlatmanız gereken zorlu bir eşleştirme oyunudur.

Baloncuk topunuzu hedeflemek ve renkli topları hedefe yönlendirmek için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Aynı renkten en az iki topu vurursanız, toplar yok olur. Eşleşme sağlayamadığınız ve baloncukları temizleyemediğiniz her ıska için, oyun alanının altındaki gri bir baloncuk düşülür. Tüm baloncuklar tükendiğinde, yukarıdan yeni bir baloncuk sırası eklenir.

Bu yüzden dikkatli nişan alın, çünkü her atış önemlidir! Noktalı kılavuz size topunuzun nereye gittiğini gösterir. Duvarlara karşı oynamak ve baloncukları ulaşılması zor yerlere akıllıca sektirmek için kullanın. Mümkün olduğunca çok puan kazanmak için büyük kümeleri patlatmaya çalışın.

Zorluk arıyorsanız, zorluk seviyesini ayrı ayrı ayarlamak için üç yatay çizgiye sahip menü düğmesini kullanabilir ve becerilerinizi başlangıçtan ustaya kadar test edebilirsiniz. Tüm renkleri oyun alanından kaldırmayı başarabilir misiniz?

Yüksek skor avcıları için daha fazla baloncuk eğlencesi

Bubble Shooter HD 3'ü beğendiyseniz, neden Smarty Kabarcıklar'da nişancılığınızı test etmiyorsunuz veya Bubble Shooter HD 2 gibi destanın başka bir bölümünü oynamıyorsunuz!

Renkli baloncukları doğru bir şekilde temizleyin ve skor rekoru kırın! Bubble Shooter HD 3'ü şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Bubble Shooter HD 3

Bubble Shooter HD 3