Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Benzer Oyunlar

Bubble Fever Blast
0+
Bubble Shooter Free 3
0+
Bubble Shooter HD 3
0+
Candy Love
0+
Pop Adventure
0+
Polar Bear Merge
0+
Bubble Shooter Pro 3
0+
Bubble Shooter: Pop Bubbles
0+

Polar Bear Merge

Tüm yaş grupları için onaylandı
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Balon Patlatma
  4. Polar Bear Merge

Polar Bear Merge - Kuzey Kutbunda aritmetik eğlencesi!

Polar Bear Merge, mümkün olduğunca çok puan almak için sayı baloncuklarını ustaca birleştirmeniz gereken orijinal bir baloncuk atıcı ve birleştirme oyunu karışımıdır.

Küçük kutup ayısı buz kütlesinin üzerinde kestirmek üzereyken aniden üzerinde numaralandırılmış buz parçaları belirir. Ne yazık ki matematikte o kadar da iyi değildir ve sayıların kafasına düşmesini engellemek için yardımınıza ihtiyacı vardır.

Tıpkı baloncuk atıcısında olduğu gibi, buzlu bir buz parçasını diğer toplardan oluşan bir kümeye fırlatırsınız. Bu oyunun özelliği, topların üzerinde 1'den yukarıya doğru sayılar olması. Aynı sayıdan en az bir tane vurursanız, bitişikteki tüm aynı sayılar daha yüksek bir sayı olarak birleştirilir. Noktalı bir çizgi size atışınızın nereye gittiğini gösterir ve tahtanın kenarları boyunca zor sıçrama atışlarında ustalaşmanıza yardımcı olur.

Zincirleme bir reaksiyon oluşturmak ve aynı rakamları birleştirmek için ustaca gidin ve sayılara mümkün olduğunca çok vurun. Ancak dikkatli olun ve mümkün olduğunca hızlı oynayın: kutup ayınızın üzerinde zaman geçtikçe dolan bir çubuk vardır. Dolduğunda, tüm sayılar bir sıra aşağı iner. Çok yavaş olursanız ve buz kristali baloncukları çizgiye ulaşırsa, oyun biter.

Mümkün olan en büyük sayı kümelerini düşürmeye veya çok puan almak için onları birleştirmeye çalışın. Bir turun sonunda, yüksek skorunuza bağlı olarak, mağazada baloncuklarınız için harika görünümler satın almak için kullanabileceğiniz altın paralar kazanırsınız.

Sayılarla daha eğlenceli bağlantı oyunları

Polar Bear Merge'yi sevdiyseniz, neden Number Jelly Pop'ta sayıları toplamıyorsunuz?

Sayıları birleştirin ve küçük kutup ayısıyla birlikte yüksek bir skor belirleyin! Polar Bear Merge oyununu KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Polar Bear Merge

Polar Bear Merge
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat