Marbles Garden

Tüm yaş grupları için onaylandı
150   x Likes77x Dislikes
Reklam

Marbles Garden - bahçenizi mermer topla kurtarın!

Marbles Garden, güzel bir bahçeyi kötü golemlere karşı savunabileceğiniz heyecan verici bir Zuma oyunudur.

Golemler mermer zinciri itiyor ve bahçenize zarar vermek istiyor! Bu nedenle, üçünü aynı renkte birleştirerek veya renkli toplarla canavarların üzerinden geçerek misketleri çabucak yok etsen iyi olur. Top zincirleri yerdeki deliğe yuvarlanmamalıdır, çünkü o zaman seviye şimdilik biter.

Mermerleri atmak için çim biçme makinesi topunu kullanın ve mühimmatınızı ateşlemek istediğiniz noktaya dokunun veya tıklayın. Topa tıklayarak, stratejiniz için başka bir renk daha iyiyse misketleri değiştirebilirsiniz.

Hızlıysanız veya özellikle uzun top dizilerini atabiliyorsanız, joker olarak görev yapan ve tahtadaki tüm renklerle birleştirilebilen gökkuşağı topu gibi güçlendiriciler alırsınız. Marbles Garden'daki diğer power up'ları Power Ups menüsünden yönetebilirsiniz.

Stardust ise çok değerlidir - onu toplamak için bir topla vur. Yine de vurmak kolay değil, bu yüzden dikkatlice nişan al! Yeterince yıldız tozu topladığınızda, ek bir yıldız oluşturacaktır.

Hadi gidelim! Mermerlerinizi şimdi çok sayıda seviyede ateşleyin ve Kraloyun'te Marbles Garden'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Marbles Garden

Marbles Garden

Oynanma sayısı:
2.782
Yayın tarihi:
28.|01.|2022
Üretici:
Inlogic (91)

x