Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

College Girls Team Makeover

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

My Dreamy Flora Fashion Look
0+
Wedding Lily
0+
Billie's Weekly Planner
12+
Steampunk Wedding
6+
The Prism City Detectives
0+
College Girls Team Makeover
6+
College Girl Coloring
0+
Wonderland Spell Factory
0+
Style Exchange Challenge
12+
Kate Middleton Fashion
0+
Princess Maker
0+
Celebrity First Date Adventure
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. College Girls Team Makeover

College Girls Team Makeover - Moda düellosunu kazanın!

College Girls Team Makeover, bir üniversite grubunu şekillendirdiğiniz ve onlarla birlikte diğer kız öğrencilere karşı bir moda yarışmasında yarıştığınız kapsamlı bir makyaj oyunudur.

Tıpkı üniversiteli kızları giydirme oyununun popüler uygulama versiyonunda olduğu gibi, beş kankanın üniversitelerinin moda yarışmasını kazanmalarına yardımcı olmak için stil becerilerinizi kullanın.

Bir modacı veya stilist olarak becerilerinizi kanıtlayın ve arkadaşlarınız için 1000'den fazla kıyafet ve aksesuar arasından şık kıyafetler tasarlayın. Ten rengi, ağız ve burun gibi fiziksel özellikleri eşleştirerek başlayın ve modaya uygun bir saç modeli seçin. Ardından jüriyi etkileyeceğini umduğunuz uygun bir makyaj görünümü oluşturabilirsiniz.

Görünüşünüzden memnun olduğunuzda, sıra dolaba gelecektir. Yaratıcı kıyafetler tasarlayın ve tamamen bireysel görünümler yaratmak için birçok seçeneği kullanın: Üniversiteli bir inekten havalı bir iş kadını görünümüne ya da göz alıcı bir parti kızına kadar - yarışmanın temasına siz karar verin. Pastel renkler veya çiçek desenleri içeren yazlık topluluklar arasından seçim yapın veya öğrencinizin günlük yaşamı için havalı bir gündelik kıyafet oluşturmak için deri ceket, kot pantolon ve klasik retro güneş gözlükleri kullanın. Yaratıcılığınızın sınırı yok!

Stilinizden memnun olduğunuzda, grubunuz en iyi stile kimin sahip olduğunu bulmak için bir moda yarışmasında başka bir takıma karşı yarışacak. Oylamayı kazanabilecek misiniz?

Moda anlayışınızın talep edildiği diğer yaşam tarzı oyunları

College Girls Team Makeover'ı beğendiyseniz, neden BFFs Vs Bullies: Fashion Rivalry'de diğer modellere karşı podyumdaki BFF grubuna katılmıyorsunuz?

Beş öğrenciye stil verin ve moda savaşını kazanın! KralOyun'da şimdi ücretsiz olarak College Girls Team Makeover oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

College Girls Team Makeover

College Girls Team Makeover
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat