Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Çarşı Güzeli

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Celebrity First Date Adventure
0+
Bridezilla: Prank The Bride
0+
Ellie And Friends Get Ready For First Date
12+
Mia's Happy Wedding Celebration
0+
Emily's New Beginning: Valentine's Edition
0+
Wedding Dress Design 2
0+
Love Cats Rope
0+
Wednesday's Breakup Handbook
0+
Fluffy Story 2
6+
Aşk Testi 3
0+
Funny Fred
6+
Wedding Coloring Dress Up
0+
Reklam
 1. Ana
 2. Lifestyle
 3. Sevgi
 4. Çarşı Güzeli

Çarşı Güzeli - erkeklerin başını döndürün!

Çarşı Güzeli, erkeklerin başını döndürebileceğiniz ve yeni bir yüksek puan belirleyebileceğiniz kızlar ve erkekler için romantik bir çevrimiçi oyundur.

Aziz Romantizm Akademisi'ne hoş geldiniz: Sıcak Yaz Aşk Festivali'ne hoş geldiniz!  Şimdi akıllı telefon ve tablette oynanabilir!

Geleneksel Japon kimonosu giymiş bir kız olarak bir Japon pazarının koridorlarında koşun ve puanınıza bağlı olarak rahat bir tahtırevanla taşınmak veya sonunda muhteşem bir şekilde dekore edilmiş bir tekneyle sürülmek için etrafınızda mümkün olduğunca çok talip toplayın. Bir sürü sevimli erkek sizin büyüleyici bakışlarınızla kazanılmayı bekliyor.

Üst ekrandaki bambu salyangozu şeklindeki zaman sınırına her zaman dikkat edin: bir dakika içinde kendiniz için mümkün olduğunca çok kalp kazanmalı ve puanınız için çok sayıda puan toplamalısınız. Bu konuda başarılı olursanız, hayranlarınız size her yerde eşlik edecek ve size çok sayıda puan getirecek.

Gerçek bir kalp kırıcı mısınız? Öğrenin ve aşk büyünüzü yapın!

St. Romance Academy Oynanır?

Bu popüler aşk oyununu farenizle veya parmaklarınızla oynuyorsunuz. Fareyi veya parmağınızı hızlıca hareket etmek istediğiniz yöne sürükleyerek koşun. Bir çocuk gördüğünüzde, onu bakışlarınızla baştan çıkarmaya başlayabilirsiniz.

 • Karşı konulmaz bakışlarınızı erkeklerin üzerine tıklayarak veya dokunarak ve fare düğmesini veya parmağınızı basılı tutarak yönlendirin. Çocuğun üstündeki kalp göstergesi dolduğunda, onu kazandınız demektir ve nereye giderseniz gidin sizi ister istemez takip edecektir.
 • Ne kadar çok çocuk sizden övgüyle bahsederse, elbette o kadar çok puan alırsınız.
 • Dikkat! Bazen kıskanç rakiplerinize karşı kendinizi göstermeniz gerekir. Farenin sol tuşuyla veya parmağınızla hızlıca tıklayın.

Ekrandaki tüm kalpleri sevgiyle doldurduğunuzda, kısa bir süre için zambak bonusu alacaksınız, bu da sizi karşı konulmaz hale getirecek ve rakiplerinizi normalden daha hızlı yenecek. En değerli arzu nesneleri için hızlıca kullanın, çünkü zamanı sınırlıdır!

KralOyun rekoru 68,659 puandır. Bunu geçebilir misin? Hemen şimdi deneyin ve okulun tüm koridorlarını keşfedin.

İpuçları ve püf noktaları - en çok kalp nasıl kazanılır

St. Romance Academy'de bir tahtırevan üzerinde taşınmak için engellere ve özellikle yüksek puanlı genç erkeklere dikkat etmelisiniz.

 • Hanımefendi bir engeli temsil eder. Ona rastlarsanız düşersiniz, bu yüzden yolundan çekilmeniz veya maskesini takana kadar beklemeniz daha iyi olur.
 • Sonunda size çok puan kazandıracak özel adamları bulun. Farklı seviyelerde gizlenmişlerdir ve binlerce puan değerindedirler. Sarışın çocuğa, hayalet çocuğa ve küçük yıldızlarla çevrili çocuklara dikkat edin.

Aşk hakkında daha fazla ücretsiz oyun

Çarşı Güzeli'yi sevdiyseniz, oyun serisinin ikinci ve üçüncü bölümünü oynayın: Okul Güzeli ve Plaj Güzeli.

Hadi gidelim! Kendinizi geleneksel Japonya'ya bırakın ve KralOyun'da Çarşı Güzeli'yi ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Çarşı Güzeli

 • Orjinal isim: St. Romance Academy
 • Yayın tarihi: 01.|04.|2023
 • Publisher: Shockwave (2)
Çarşı Güzeli