Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Eye Shadow: Master Makeup

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Peanut Butter Jelly Sandwich
0+
Billie's Weekly Planner
12+
Eye Shadow: Master Makeup
0+
Steampunk Wedding
6+
The Prism City Detectives
0+
College Girls Team Makeover
6+
Mom's Diary: Cooking Games
0+
College Girl Coloring
0+
Wonderland Spell Factory
0+
Emily's Hotel Solitaire
0+
Ice Cream Fever
0+
Style Exchange Challenge
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Eye Shadow: Master Makeup

Eye Shadow: Master Makeup - Gözler için yaratıcı görünümler yaratın!

Eye Shadow: Master Makeup makyaj oyununda, bir makyaj sanatçısı olarak becerilerinizi test edebilir ve sıra dışı göz makyajları yaratabilirsiniz.

Oyun prensibini “Eye Art: Perfect Makeup Artist” uygulamasından zaten biliyor olabilirsiniz. Oyunun bu versiyonunda da bir güzellik fenomeni olun ve gözleriniz için 26 abartılı görünüm yaratmak için eyeliner, maskara, göz farı ve diğer birçok makyaj ürününü kullanın.

Makyajı ve aksesuarları adım adım uygulamak için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Oyundaki talimatları takip edin ve kaş kalemlerini kullanın, göz farı fırçasıyla renkli göz farı uygulayın ve eyeliner ve maskara kullanın. Ardından parıltı ve yapay elmaslar ekleyin ve sıra dışı yüz mücevherleriyle bireysel vurgular oluşturun. Arı ve kelebek temalarından büyülü efsanevi yaratıklara veya yıldızlı gece gökyüzü temasına kadar her zevke uygun bir şey var ve bir sonraki parti için doğru ilhamı sağlıyor.

Eserinizi tamamladıktan sonra, sanat eserinizin fotoğrafını sosyal medya takipçilerinizle paylaşabilir ve gözleriniz için bir sonraki trend stile geçebilirsiniz. Ve belki de havalı makyaj görünümlerinden birini kendiniz denemek istersiniz?

Güzellik tutkunları için daha fazla yaşam tarzı oyunu

Eye Shadow: Master Makeup'ı beğendiyseniz, neden Make Up Queen R'deki modellere makyaj yapmayı denemiyorsunuz?

26 benzersiz görünüm yaratın ve profesyonel makyaj tekniğinizle etkileyin! KralOyun'da şimdi ücretsiz olarak Eye Shadow: Master Makeup oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Eye Shadow: Master Makeup

Eye Shadow: Master Makeup