Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

BFFs Vs Bullies: Fashion Rivalry

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Kate Middleton Fashion
0+
Princess Maker
0+
Celebrity First Date Adventure
0+
Bridezilla: Prank The Bride
0+
Chibi Doll Coloring And Dress Up
6+
Goddess Freya
0+
Ellie And Friends Get Ready For First Date
12+
BFFs Flowers Inspired Fashion
6+
BFFs' Birthday Bash For Babs
12+
Design With Me: Superhero Tutu Outfits
6+
Grandma Recipe Ramen
0+
Princess Flower Fashion Look
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. BFFs Vs Bullies: Fashion Rivalry

BFFs Vs Bullies: Fashion Rivalry - Moda yarışması için BFF'leri stilize edin!

BFFs Vs Bullies: Fashion Rivalry, rakip bir grupla moda yarışması için BFF grubunu şekillendirdiğiniz heyecan verici bir giydirme oyunudur.

İki grup sanal podyumda birbirlerine karşı yarışıyor. BFF'leri giydirebilir ve sevilmeyen rakiplerini yenmeleri için modaya uygun kıyafetleri bir araya getirebilir misiniz?

Görevinize makyajla başlayın ve ruj, allık, göz farı ve maskara uygulayın. Modaya uygun bir kıyafetle öğrenciler moda düellosuna güvenle katılabilirler. Çeşitli modaya uygun üstler, pantolonlar, etekler veya elbiseler arasından seçim yapın ve kızlara modaya uygun bir ceket giydirin. Ardından kıyafeti güneş gözlüğü, şapka, çanta ve takı gibi uyumlu aksesuarlarla birleştirin. Kıyafete bir içki bardağı, akıllı telefon veya teknolojik alet de eklenebilir. Modaya uygun sokak giyim stilleri ve desenleri bir araya gelerek havalı bir genel görünüm yaratır ve tek bir tasarımcı parçası da olmazsa olmazdır. Arkadaşlarınızın saç stillerini gerektiği gibi değiştirin. Şimdi iş şuna geliyor: BFF'ler Zorbalara karşı galip gelebilecek ve moda yarışmasında rakiplerinden daha fazla puan alabilecek mi?

Sizin için daha ilginç yaşam tarzı oyunları

BFFs Vs Bullies: Fashion Rivalry oyununu beğendiyseniz, neden Babs' Style Quest Beyond Pink oyununu oynamıyor ve Barbie'ye benzeyen birini sokak modasından gotiğe kadar dört yeni stilde giydirmiyorsunuz?

Şimdi en havalı görünümleri bir araya getirin ve KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi BFFs Vs Bullies: Fashion Rivalry oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

BFFs Vs Bullies: Fashion Rivalry

  • Yayın tarihi: 31.|01.|2024
  • Publisher: Bitent (242)
BFFs Vs Bullies: Fashion Rivalry

Üye Yorumları