Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Fashionistas' Faceoff

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Goddess Freya
0+
Ellie And Friends Get Ready For First Date
12+
BFFs Flowers Inspired Fashion
6+
BFFs' Birthday Bash For Babs
12+
Design With Me: Superhero Tutu Outfits
6+
Grandma Recipe Ramen
0+
Princess Flower Fashion Look
0+
Celebrity Style And Outfits
12+
Lucy: All Season Fashionista
6+
Sisters Ice Skating Glam
6+
Princesses Royal Vs Star
12+
Mia's Happy Wedding Celebration
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Fashionistas' Faceoff

Fashionistas' Faceoff - Sekiz modaya uygun görünümü şekillendirin!

Fashionistas' Faceoff, nihai moda mücadelesi için sekiz moda kraliçesi için havalı kıyafetleri bir araya getirebileceğiniz modaya uygun bir giydirme oyunudur!

Sekiz prenses büyülü şatolarını terk ediyor ve yeni, modern bir stile ihtiyaç duyuyor. Önce Belle, Elsa ve diğerleri için renkli bir makyaj uygulayın ve ardından yeni görünüm için modaya uygun kıyafetler ve süslü aksesuarlardan oluşan çılgın bir karışım kullanın. Kendinizi parlak renkler, crop toplar, yırtık ve klasik kotlar, sıra dışı desenlere sahip pantolonlar ve bolca deri ceket dünyasına bırakın. Bunları oversize parçalar, gösterişli takılar, harika saç stilleri ve en trend çantalar ve sırt çantalarıyla birleştirin. Şapkalar ve abartılı güneş gözlükleri de prenseslerin kombinlerini yeni ve modaya uygun bir seviyeye yükseltmeye yardımcı oluyor. Yeni baştan şekillendirilen arkadaşlar, masal dünyasının dışındaki heyecan verici moda maceralarına hazır! Tüm diyardaki en güzel kıyafet kimin?

Moda tutkunları için daha eğlenceli makyaj oyunları

Fashionistas' Faceoff'u beğendiyseniz, neden Babs And Friends: Love Match Profile oynayıp Barbie ve arkadaşlarını Instagram meydan okuması için stilize etmiyorsunuz!

Şimdi sekiz etkileyici sokak kıyafeti görünümünü bir araya getirin ve KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi Fashionistas' Faceoff oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Fashionistas' Faceoff

  • Yayın tarihi: 21.|02.|2024
  • Publisher: Bitent (240)
Fashionistas' Faceoff

Üye Yorumları