Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Babs And Friends: Love Match Profile

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Goddess Freya
0+
Ellie And Friends Get Ready For First Date
12+
BFFs Flowers Inspired Fashion
6+
BFFs' Birthday Bash For Babs
12+
Design With Me: Superhero Tutu Outfits
6+
Grandma Recipe Ramen
0+
Princess Flower Fashion Look
0+
Celebrity Style And Outfits
12+
Lucy: All Season Fashionista
6+
Sisters Ice Skating Glam
6+
Princesses Royal Vs Star
12+
Mia's Happy Wedding Celebration
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Babs And Friends: Love Match Profile

Babs And Friends: Love Match Profile - En iyi kıyafeti stilize edin!

Babs And Friends: Love Match Profile, Babs ve arkadaşlarını bir Insta yarışması için şekillendirebileceğiniz eğlenceli bir giydirme oyunudur!

Babs ve beş arkadaşı, sosyal medya kanalı Instagram'da en çok beğeni alan en popüler kıyafet için yarışıyor. Moda yarışmasının galibi, diğer katılımcıların her birinden kişiselleştirilmiş bir hediye ile ödüllendirilecek. 
Özellikle ilginç bir görünüm yaratmak için makyaj yaparak başlayın. Ruj ve allık kullanın, doğru göz farını seçin ve farklı maskaraları deneyin. Ardından çok sayıda modaya uygun kıyafet arasından şık üstler, pantolonlar, etekler veya elbiseler seçin ve bunları ışıltılı takılar ve şapka ve çanta gibi aksesuarlarla tamamlayın. Bir Instagram gönderisi için görünüm biraz daha göz alıcı görünebilir, bu nedenle alışılmadık kombinasyonları denemekten korkmayın!

Ekranın sol altındaki yıldız çubuğu, tüm stil seçeneklerini kullanıp kullanmadığınızı gösterir. Ardından Instagram düğmesine tıklayın, modelin yüklemek istediği resme bakın ve memnun kaldıysanız gönder düğmesine tıklayın. Şimdi her arkadaşınızın kaç beğeni ve yorum aldığını görebilirsiniz. Yarışmayı kim kazanacak?

Barbie ve diğer bebeklerle daha fazla yaşam tarzı oyunu

Babs And Friends: Love Match Profile oyununu beğendiyseniz, neden Babs' Style Quest Beyond Pink oynamıyorsunuz ya da Monster Girls High School Squad'da ürkütücü kıyafetler yaratmıyorsunuz!

Şimdi altı modaya uygun kıyafeti stilize edin, kimin Instagram modacısı olmak için gerekenlere sahip olduğunu öğrenin ve KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi Babs And Friends: Love Match Profile oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Babs And Friends: Love Match Profile

  • Yayın tarihi: 16.|02.|2024
  • Publisher: Bitent (240)
Babs And Friends: Love Match Profile

Üye Yorumları