Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Monster Girls High School Squad

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Eye Shadow: Master Makeup
0+
Style Exchange Challenge
12+
Princess Maker
0+
Fantasy Horse Maker
0+
Princesses Moving House Deco
6+
Fashionistas' Faceoff
12+
Aquatic Mermaid Beauty Makeover
0+
Casual Icon Maker
0+
Santa's Workshop
0+
Wednesday's Breakup Handbook
0+
Fashion Repair
0+
Clawdia Wolfgirl Hairstyle Challenge
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Makyaj ve Süs
  4. Monster Girls High School Squad

Monster Girls High School Squad - Korkunç kıyafetler yaratın!

Monster Girls High School Squad, yeni okul yılı için altı öğrenci için şık görünümler yaratabileceğiniz Cadılar Bayramı temalı bir giydirme oyunudur.

Sonbahar tatili bitti ve altı Canavar Kız için yeni bir okul yılı başlıyor. İçindeki modacı veya stilisti ortaya çıkar ve kızların okulun ilk günü için mükemmel kıyafetleri bulmalarına yardım et. Monster High moda bebeklerinin her birinin kendi stili ve gardırobunda uyumlu kıyafetleri ve çeşitli aksesuarları vardır.

Frankie Stein özellikle beyaz ve siyah kombinasyonunu seviyor, ne de olsa babası Frankenstein'ın canavarı sinema perdesinde bu renklerle yürümüştü. Vampir Draculaura pembe rengi seviyor, ancak okul için şık deri ve kolej ceketleriyle biraz daha ihtiyatlı olabilir. Clawdeen Wolf için ise özellikle kırmızı ve siyah renklerde şık görünümler yaratabilirsiniz. Şık bir el çantası ve birkaç küpe eklediğinizde ay dolunay olduğunda diğer kurtadamlarla birlikte ulumaya hazır olacaktır.

Yaratıcılığınızı serbest bırakın ve Cadılar Bayramı ruhuna girin! Belki havalı bir kostüm için ilham bulur ve sen de Monster High'ın bir parçası olursun?

Monster High hayranları için daha fazla korkunç moda oyunu

Monster Girls High School Squad'ı sevdiyseniz, neden öğrencileri bir parti için şekillendirmiyorsunuz ve High School Princess Monster Mash oynamıyorsunuz?

Ünlü korkunç karakterlerin kızları için şık kıyafetler yaratın! KralOyun'da Monster Girls High School Squad oyununu ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Monster Girls High School Squad

Monster Girls High School Squad