Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Trolley Fun

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Train Drift
6+
Monkey Happy Stage 792
0+
Black Stallion Cabaret
12+
Train
0+
Train Driver Simulator 3D
12+
Train 2048
0+
Conduct This!
12+
Railway Mysteries
0+
Euro Train Driver Simulation
0+
Train Snake
0+
Train Simulator
6+
Yılbaşı Trenleri
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Tren
  4. Trolley Fun

Trolley Fun - Lokomotifinizi savunun!

Trolley Fun, bir trenle kasabadan kasabaya seyahat ettiğiniz, kaynakları çıkardığınız ve treninizi haydutlara karşı savunduğunuz aksiyon dolu bir boşta kalma oyunudur.

Bir makinist olun ve buharlı lokomotifinizle 3D dünyayı geçin. Yol boyunca durarak treninize güç sağlamak için kömür madenciliği yapın ve aracınızı geliştirmek için odun ve taş gibi kaynakları toplayın.

Çöp adam karakterinizi WASD, fare veya dokunmatik yüzey ile kontrol edin. Yeşil "GO" alanında durduğunuz anda tren raylar üzerinde hareket eder. Yeşil alandan ayrılırsanız, tren durur.

Kanunsuz haydutlar her zaman rayların üzerinde pusuya yatmış, size ve treninize saldırıyor. Yendiğiniz her düşman için, bir sonraki kasabada alışveriş yapmak için kullanabileceğiniz oyun parası alacaksınız. Fazla kaynakları satmak için oradaki tüccarları da kullanabilirsiniz.

Kazancınızı silahlarınız ve aletleriniz için yükseltmeler satın almak veya müfrezeniz için yardımcılar kiralamak için kullanabilirsiniz. Çalışkan işçiler yolculuğunuzda size eşlik edecek ve kaynakları çıkarmanıza ve haydutlarla savaşmanıza yardımcı olacak.
Lokomotifinizi ek vagonlarla genişletin ve topladığınız kaynaklarla onu yavaş yavaş hareket eden bir kaleye dönüştürün. Düşmanlarınızın top gibi savunma silahlarına karşı hiç şansı olmayacak!

Hayatta kalanlar için daha fazla tren oyunu

Trolley Fun'ı sevdiyseniz, neden Black Stallion Cabaret'de canavarlara ve ejderhalara karşı bir treni savunmayasınız?

Bu tren savunma oyununda çubuk figürlerinizle bir maceraya atılın ve lokomotifinizle tüm saldırganları savuşturun! Trolley Fun'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Trolley Fun

Trolley Fun

Üye Yorumları