Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Benzer Oyunlar

Hex Triple Match
0+
Mermaid Glitter Cake Maker
0+
Hexa Sort 3D
0+
Is It Right
0+
Organizer Master
6+
Cargo Skates
0+
Slidee
6+
L.O.L. Surprise! Game Zone
0+

Overloaded Bus

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Mini Oyunları
  4. Overloaded Bus

Overloaded Bus - tüm yolcuları yönetin!

Overloaded Bus, otobüsleri doğru sayıda yolcu ile yüklediğiniz harika bir zeka oyunudur.

Hiçbir yolcu geride bırakılmamalıdır! Gelen otobüse mümkün olduğunca çok yolcu bindirmek için tıklayın veya dokunup basılı tutun. Optimum yolcu sayısına ulaştığınızı düşündüğünüzde bırakın. Otobüsün çok fazla dolmadığından ve aşırı yüklenmediğinden emin olun, çünkü o zaman parçalanacaktır! Ancak çok boş olan bir otobüs de verimli değildir.

Bekleyen yolcuları birkaç otobüs arasında paylaştırın. Yukarıda turuncu ikonlarla kaç otobüsün sizin için uygun olduğunu görebilirsiniz.

En güzel otobüs yolculuğu bile bir noktada sona erer. Bu yüzden yolcularınızın daha yüksek seviyelerde tekrar inmesine izin vermelisiniz. Yolun karşısına doğru zamanda geçtiklerinden ve bir arabanın çarpmadığından emin olmalısınız.

Elbette, otobüs yolculuğu ücretsiz değildir ve farklı yolcular Overloaded Bus'ta size farklı miktarlarda para kazandırır. Kazancınızı birkaç yeni taşıt satın almak ve hatta Hulk ya da Kaptan Amerika gibi süper kahramanları taşımak için kullanın.

Otobüsleri patlatmadan bitiş çizgisine ulaştırabilir misiniz? Doğru yükü eşleştirin ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Overloaded Bus oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Overloaded Bus

Overloaded Bus
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat