Overloaded Bus

6 yıldan itibaren onaylandı
32   x Likes17x Dislikes
Reklam

Overloaded Bus - tüm yolcuları yönetin!

Overloaded Bus, otobüsleri doğru sayıda yolcu ile yüklediğiniz harika bir zeka oyunudur.

Hiçbir yolcu geride bırakılmamalıdır! Gelen otobüse mümkün olduğunca çok yolcu bindirmek için tıklayın veya dokunup basılı tutun. Optimum yolcu sayısına ulaştığınızı düşündüğünüzde bırakın. Otobüsün çok fazla dolmadığından ve aşırı yüklenmediğinden emin olun, çünkü o zaman parçalanacaktır! Ancak çok boş olan bir otobüs de verimli değildir.

Bekleyen yolcuları birkaç otobüs arasında paylaştırın. Yukarıda turuncu ikonlarla kaç otobüsün sizin için uygun olduğunu görebilirsiniz.

En güzel otobüs yolculuğu bile bir noktada sona erer. Bu yüzden yolcularınızın daha yüksek seviyelerde tekrar inmesine izin vermelisiniz. Yolun karşısına doğru zamanda geçtiklerinden ve bir arabanın çarpmadığından emin olmalısınız.

Elbette, otobüs yolculuğu ücretsiz değildir ve farklı yolcular Overloaded Bus'ta size farklı miktarlarda para kazandırır. Kazancınızı birkaç yeni taşıt satın almak ve hatta Hulk ya da Kaptan Amerika gibi süper kahramanları taşımak için kullanın.

Otobüsleri patlatmadan bitiş çizgisine ulaştırabilir misiniz? Doğru yükü eşleştirin ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Overloaded Bus oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Overloaded Bus

Overloaded Bus

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
27.|08.|2022
Üretici:

x