Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Slice It All

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Color Bump Dancer
0+
Geometry Subzero
6+
Anaconda Runner
12+
Hill Climbing Mania
6+
Sheep Sheep Duck
12+
Alien Attack
12+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Thorn Vs Balloons
0+
Crush It All
12+
Angry Chibi Run
0+
Space Alien Invaders
6+
Mr Bean Jump
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Slice It All

Slice It All - profesyoneller için bıçak fırlatma!

Slice It All, keskin bir bıçak fırlatıp önünüze çıkan birçok şeyi dilimleyebileceğiniz hızlı tempolu bir reaksiyon oyunudur!

VOODOO'nun popüler gündelik oyun uygulamasını şimdi indirmeden ücretsiz bir çevrimiçi oyun olarak oynayın!

Bıçağı fırlatmak ve havada dönmesini sağlamak için tıklayın veya dokunun. Değerli para puanlarını toplamak için her seviyede taşlar, portakallar ve diğer meyve ve sebzeler, toplar, para, tahtalar ve çok daha fazlası arasından yolunuzu kesin. Ancak bıçağınız kırmızı tuzaklardan birine değerse seviye sona erer. Bu yüzden bıçağın tuzakların üzerinde dönmesine izin vermek daha iyidir. Bir odun yığınına çarptığınızda özellikle dikkatli olun, çünkü altında gizli tuzaklar da vardır. Ayrıca bıçağınızın herhangi bir yere sıkışmadığından emin olun.

Seviyenin sonunda, bıçağı hedef alana öyle bir şekilde fırlatmalısınız ki puanlarınız için iyi bir çarpan ve dolayısıyla daha fazla oyun parası elde edesiniz. Slice It All'daki parayı bıçağınız için yeni kaplamalar satın almak için kullanabilir veya bıçağı fırlattığınızda bir gökkuşağı veya parıltı görünecek şekilde sallanma efektini değiştirebilirsiniz. Hızlı hareket ve iyi zamanlama ödüllendirilir!

Sizin için daha fazla ücretsiz beceri oyunu

Slice It All'u beğendiyseniz, neden Slice Rush gibi başka bir sebze dilimleme oyunu oynamıyorsunuz?

Bıçakla dilimlemede yeni bir yüksek skor belirleyin, tepki becerilerinizi geliştirin ve SpielAffe'de Slice It All'u ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Slice It All

Slice It All