Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Garden Tales 3

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Wild West Match
0+
Candyland: Match 3
0+
Fish Story 3
0+
Vega Mix: Fairy Town
0+
Best Friends Puzzle
0+
Balloon Match 3D
0+
Kings And Queens Match
0+
Candy Rain 8
0+
Dog Puzzle Story 3
0+
Asteroid Shield: Space Defense
6+
Match Mart
0+
Garden Tales 4
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Üçünü Eşleştirme
  4. Garden Tales 3

Garden Tales 3 - bahçe destanı devam ediyor!

Garden Tales 3, cennet gibi bir bahçede hasat ve temizlik yapabileceğiniz popüler seriden yeni bir 3'lü eşleştirme oyunu.

Çiçekler, sebzeler ve meyveler arasındaki macera üçüncü tura geçiyor! 3000'den fazla yeni seviye sizi bekliyor! Sevimli bahçe cüceleri yine size eşlik etsin ve fare ile veya dokunarak ve kaydırarak oynayın. Hasat etmek için her zaman aynı taşlardan en az üç tanesini birleştirin. Daha uzun zincirler oluşturabilir veya köşeler boyunca birleştirebilirseniz, bu daha da iyi olur. Bu şekilde, belirli bir türdeki tüm karoları alandan kaldırabileceğiniz satır veya sütun patlayıcılarının veya spiral bombaların kilidini açabilirsiniz. Ayrıca bu güçlendiricileri daha da etkili hale getirmek için akıllıca birleştirerek seviye hedeflerine ulaşabilirsiniz.

Kürek veya takas gücü gibi diğer güçlendirmeler, belirli taşları yoldan çekmenize olanak tanır. Ardından, bahçede ilerlerken çamur temizlemek veya sarmaşıkları kaldırmak gibi her türlü özel görevle karşılaşın. Böyle bir bahçede her zaman yapacak bir şeyler vardır! Çarkıfeleği de çevirin ve hediyeleri ve günlük ödülleri kaçırmayın!

Bahçe severler için daha eğlenceli bağlantı oyunları

Garden Tales 3'ü beğendiyseniz, neden bahçe destanının birinci ve ikinci bölümlerini oynamıyorsunuz: Garden Tales ve Garden Tales 2.

Ekim, ayıklama ve hasat eğlencelidir! Sanal bahçenizde biraz kaliteli zaman geçirin ve KralOyun'da Garden Tales 3'ü ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Garden Tales 3

Garden Tales 3