Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Tile Match Puzzle

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Balloon Match 3D
0+
Match Mart
0+
Tile Match Farm
0+
Tile Match Puzzle
0+
Food Rush
0+
Good Shelves
0+
Tile Guru Match Fun
0+
Tile Journey
0+
Treehouse Maker
0+
Park Me
0+
Fashion Stylist
0+
Unload The Fridge
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Triple Tile
  4. Tile Match Puzzle

Tile Match Puzzle - Özel bir dokunuşla 3'lü eşleştirme!

Tile Match Puzzle, güzel tasarımlardan oluşan yığınları temizleyebileceğiniz ve her gün yeni zorluklarla karşılaşabileceğiniz eğlenceli bir üçlü karo oyunudur!

Aynı tasarıma sahip üç karoyu tıklayarak veya dokunarak eşleştirin. Üzerine tıkladığınız karolar, yedi boşlukla sınırlı olan alt toplama çubuğuna düşecektir. Her zaman yeterli boş alanınız olması için stratejik oynayın. Artık üç aynı karoyu temizleyemediğiniz anda oyun turu kaybedilir. 
Yavaş yavaş tüm taşları tahtadan kaldırın ve gerekirse daha zor seviyelerde ustalaşmak için aşağıda gösterilen güçlendiricileri kullanın. Bu araçlarla hamleleri geri alabilir, ipucu alabilir veya tahtadaki taşları yeniden karıştırabilirsiniz.

Ayrıca, Tile Match Puzzle'da çok sayıda özel görev sizi bekliyor: örneğin, taşların üzerindeki renk kaybolmadan önce mor taşları toplayın veya bir zaman sınırı içinde en fazla taşı sıralayın.
Değerli altın paralar kazanın, hazine sandıklarının ve orman veya mutfak alanlarından yeni karo temalarının kilidini açın ve her gün yeni karo eşleştirme zorluklarıyla eğlenin!

Sizin için daha fazla Triple Tile oyunu

Bu özel tür 3'lü eşleştirme oyunlarının hayranıysanız, neden Good Shelves oynayıp market raflarını temizlemiyorsunuz!

Doğru desenleri ve kombinasyonları hızlıca tespit edebilir misin? Şimdi öğrenin ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Tile Match Puzzle oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Tile Match Puzzle

Tile Match Puzzle