Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Balloon Match 3D

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Balloon Match 3D
0+
Match Mart
0+
Tile Match Farm
0+
Tile Match Puzzle
0+
Food Rush
0+
Good Shelves
0+
Tile Guru Match Fun
0+
Tile Journey
0+
Treehouse Maker
0+
Park Me
0+
Fashion Stylist
0+
Unload The Fridge
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Triple Tile
  4. Balloon Match 3D

Balloon Match 3D - Renkli balonlarla 3'lü eşleştirme eğlencesi!

Balloon Match 3D, süre dolmadan önce renkli balonları sıralamanız gereken zorlu bir 3D üçlü karo oyunudur.

Bulmaca eğlencesini yükseklerde yaşayın ve oyun alanındaki balonları temizleyin. Balonları oyun alanının altındaki çubuğa taşımak için fare veya dokunmatik ekran ile balonlara tıklayın. Çubukta aynı renkte üç balon varsa, bunlar kaybolur. Ancak dikkatli olun: balonlar için yalnızca yedi boşluk vardır ve siz üç kişilik bir kombinasyon oluşturamadan hepsi dolarsa oyun sona erer.

Saat işliyor

Oyun sırasında oyun alanının üst kısmındaki süreye dikkat edin, çünkü süre bittiğinde "Oyun Bitti" demektir. Tüm balonları oyun alanından ne kadar hızlı çıkarırsanız, bir turun sonunda o kadar çok yıldız alırsınız. Ayrıca yeterli seviyeyi tamamladığınızda balonlarınız için yeni tasarımların kilidini açarsınız. Bayraklar ve renkli desenlerden komik yüzlere kadar herkes için bir şeyler var. Ayrıca size para veren hazine sandıkları da elde edersiniz.

Kaosa karşı güçlü güçlendirmeler

Birçok heyecan verici seviyede yolunuzu bulun ve giderek zorlaşan görevleri çözün. Yüksek seviyelerde, balonlar diğer balonların içinde sıkışıp kalır - diğerlerini kurtarmak için onları çubuğa yerleştirmek için doğru zamanın ne zaman olduğuna akıllıca karar verin.

Sıkışırsanız, beş farklı güçlendiriciye başvurabilirsiniz: örneğin, aynı anda üç balonu kaldırın, buketi karıştırın veya hareketleri geri alın. Altın paralar karşılığında mağazadan güçlendirmeleriniz için yeni şarjlar alabilirsiniz.

Gri cevherinizi eğitin ve seviyeleri olabildiğince çabuk çözün!

Bulmaca hayranları için daha fazla Triple Tile eğlencesi

Balloon Match 3D'den hoşlandıysanız, neden süpermarketi toparlayıp Match Mart oynamıyor ya da Bloons'ta balonları patlatmıyorsunuz?

Zaman dolmadan balonları sıralayın ve mümkün olduğunca çok seviyeyi tamamlayın! KralOyun'da şimdi ücretsiz olarak Balloon Match 3D oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Balloon Match 3D

Balloon Match 3D