Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Tile Match Farm

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Match Mart
0+
Tile Match Farm
0+
Tile Match Puzzle
0+
Food Rush
0+
Good Shelves
0+
Tile Guru Match Fun
0+
Tile Journey
0+
Treehouse Maker
0+
Park Me
0+
Fashion Stylist
0+
Unload The Fridge
0+
Sheep N Sheep
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Triple Tile
  4. Tile Match Farm

Tile Match Farm - Hayvan üçlülerini toplayın!

Tile Match Farm, her birinde aynı çiftlik hayvanından üç tane bulunan karoları toplayabileceğiniz sevimli bir üçlü karo oyunudur!

Mera; eşekler, tavuklar, inekler, ördekler ve domuzlar gibi sevimli çiftlik hayvanlarının bulunduğu karolarla dolu. Ayrıca çiftlik köpeği ve ahır kedisi de oyunda. Karo kulesini yıkmak ve puan kazanmak için alt tepsideki aynı hayvanların her birine sahip üç karoyu birleştirin. Sadece açıktaki taşlara tıklanabilir veya dokunulabilir. Ayrıca yerleştirme çubuğuna sadece yedi taş sığar: Bu yüzden oraya çok fazla tekli ve ikili koymadığınızdan emin olun, hala üçüncü bir karo bekliyorsunuz. Hızlı oynayın, çünkü birkaç saniye içinde üç taşı temizlerseniz, bir kombo bonusu alırsınız ve çok yavaş olana kadar sayan bir kombo başlatırsınız.

Muhtemelen oyun prensibini popüler uygulama Triple Tile'dan zaten biliyorsunuzdur: Birkaç aşamadan oluşan seviyeleri tamamlayın. Bu seviyelerden birini başarıyla tamamlarsanız, ödül olarak altın alırsınız. Bir seviyenin sonunda ayrıca bir çarkıfelek çevirebilir ve ek altın kazanabilirsiniz. Mağazadaki altınları kullanarak daha fazla eğlence için yeni arka planlar satın alın ve Tile Match Farm'ın bir sonraki turuna hemen başlayın!

Karo eşleştirme hayranları için daha fazla 3'lü Eşleştirme oyunu

Tile Match Farm'ı beğendiyseniz, neden Tile Match Puzzle'ı denemiyorsunuz?

Huzurlu bir çiftlik atmosferinde taşları sıralayın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Tile Match Farm oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Tile Match Farm

Tile Match Farm

Üye Yorumları