Farming Missions 2023

6 yıldan itibaren onaylandı
153   x Likes86x Dislikes

Farming Mission 2023 - Herkes için traktör sürüşü!

Farming Mission 2023, bir çiftlikte çok sayıda traktör ve diğer tarım araçlarıyla çalışabileceğiniz heyecan verici bir simülasyon oyunudur.

Büyük tarım makineleri tam size göre mi? O zaman doğru yere geldiniz! Traktörleri ileri geri sürebileceğiniz ve çok sayıda önemli görevi yerine getirebileceğiniz büyük bir köyde çiftçilik görevlerinize başlayın. İyi bir ürün hasat edebilmek için elbette toprağın hazırlanması ve işlenmesi gerekir. İster saman yapmak ister tomruk taşımak olsun, her görev iyi bir koordinasyon ve tüm becerilerinizi gerektirir.

Kontroller: WASD ve yönlendirme için ok tuşlarını kullanarak tek veya çok oyunculu modda oynayın. El frenini kullanmak için boşluk çubuğunu veya P tuşunu kullanın. Geriye bakmak için T veya L'yi ve kamera konumunu değiştirmek için C veya K'yi kullanın. Sıfırlamak için R veya U düğmesini kullanın.

Ve sonra gitmeye hazırsınız! Farklı modlar arasından seçim yapın ve görevleri tamamlayın, serbest sürüş modunu kullanın veya hatta hızlı traktörde sıcak bir yarış yapın.

Çok sayıda traktör içeren daha fazla çiftlik oyunu

Farming Mission 2023'ü beğendiyseniz, neden Farming Simulator?

Taşra hayatını eğlenceli kılan da bu! En büyük ve en iyi çiftlik makineleri arasından seçiminizi yapın ve Farming Mission 2023'ü KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Farming Missions 2023

Farming Missions 2023

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
13.|10.|2022
Üretici:

x