Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Farm Match Seasons 2

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Jewel Legend Quest
0+
Forest Match 3
0+
Candy Love
0+
Wild West Match
0+
Candyland: Match 3
0+
Fish Story 3
0+
Vega Mix: Fairy Town
0+
Best Friends Puzzle
0+
Balloon Match 3D
0+
Kings And Queens Match
0+
Candy Rain 8
0+
Dog Puzzle Story 3
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Üçünü Eşleştirme
  4. Farm Match Seasons 2

Farm Match Seasons 2 - Çiftlikte macera!

Farm Match Seasons 2, bir çiftlikteki görevleri tamamlamak için meyve, sebze ve diğer bitkileri birleştirdiğiniz popüler Match 3 oyununun devamıdır.

İyi arkadaşınız Poppy'nin çiftliğinde yine yardıma ihtiyacı var, çünkü yaz yaklaşıyor ve yapılacak çok şey var. Oyuna dahil olun, tahtadaki taşları değiştirin ve çilekleri, çiçekleri ve ekinleri hasat edin!

Nasıl oynanır

Tarladan kaldırmak için en az üç aynı çiftlik motifini birleştirmek için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Özel karolar ve “süper öğeler” oluşturmak için uzun zincirleri eşleştirin ve büyük grupları birleştirin. Bunlar tüm satırları, sütunları veya daha büyük alanları temizlemenize yardımcı olur. En az beş karoyu eşleştirirseniz, tek renkteki tüm karoları toplayan bir gökkuşağı çiçeği alacaksınız.

Sıkıştığınızda yardımcı güçlendiricileri de kullanabilirsiniz: Örneğin kürek, oyun alanındaki bir motifi yok eder ve iki oklu dairesel sembol iki ürünün konumunu değiştirir.

Seviye başına görevleri tamamlayın ve mümkün olduğunca çok süper eşya üretmek için stratejik oynayın, çünkü yalnızca sınırlı sayıda hamleniz var. Bir seviyede başarısız olursanız, bir kalp kaybedersiniz ve tekrar denemek zorunda kalırsınız. Ancak başarılı olursanız, yeni güçlendiriciler satın almak için kullanabileceğiniz yıldızlar ve altın paralar kazanırsınız.

Çiftlikte düzen oluşturun

Çiftlikte yapılması gereken işleri tamamlamak için ustalaşmanız gereken her seviyede yeni zorluklar sizi bekliyor. Otları ayıklayın, kirleri temizleyin, kutuları açın ve çabalarınız için Poppy'den harika ödüller alın.

Bir çiftçi olun ve kırsalda heyecan verici bir yaz yaşayın!

Kırsalda daha fazla 3'lü Eşleştirme oyunu

Farm Match Seasons 2'yi beğendiyseniz, neden Farm Match Seasons'ın ilk bölümünü denemiyorsunuz veya Garden Tales 3'te cüce Willy'ye büyülü bahçeciliğinde yardım etmiyorsunuz?

Kır havasının tadını çıkarın ve yüzlerce 3'lü eşleştirme seviyesinde oynayın! Farm Match Seasons 2'yi şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Farm Match Seasons 2

Farm Match Seasons 2