Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Farm Fun

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Hexa Blast Puzzle
0+
Cat Sorter Puzzle
0+
Screw Puzzle
0+
Block Champ
0+
Slide Stone
0+
Home Design: Small House
0+
Farm Block Puzzle
0+
TenTrix
0+
Royal Jigsaw
0+
Express Delivery Puzzle
0+
Sort Photograph
0+
Favorite Puzzles
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Yapboz
  4. Farm Fun

Farm Fun - Sevimli hayvan çiftlerini sıralayın!

Farm Fun, çiftlik hayvanlarınızı çiftler halinde ahıra yönlendirebileceğiniz ve onları birleştirebileceğiniz rahatlatıcı bir bulmaca oyunudur.

Merada veya koşuda geçen bir günün ardından çiftlik hayvanlarının ahıra geri getirilmesi gerekir. Göreviniz hayvanları farenizle veya parmağınızla iterek ahıra girmelerini sağlamaktır. Başka hiçbir hayvan yolunuza çıkmamalı. Hayvanları hem geriye hem de ileriye doğru çitle çevrili alanın dışına yönlendirebilirsiniz.

Alttaki çubukta, daha sonra çiftler halinde bir araya gelmeli ve birleşmelidirler. Oyun prensibini, arabaların park yerlerinden doğru sırayla çıkarılması gereken park etme oyunlarımızdan zaten biliyor olabilirsiniz. Orada olduğu gibi, Farm Fun'da da hayvanlar çeşitli engellerle karşılaşıyor. Biraz düşünerek tüm çitlerden, çitlerden ve varillerden kaçınabilir misiniz? Çok sayıda altın parayı toplamayı unutmayın! Onlarla giderek zorlaşan seviyelerdeki tüm zorlukların üstesinden gelmek için güçlendiriciler satın alabilirsiniz!

Ama dikkatli olun: Ahır çubuğundaki alan sınırlıdır. Bu yüzden koyunları, domuzları ve inekleri hangi sırayla oraya gönderdiğinize her zaman dikkat edin. Çok kalabalık olursa, aynı tür hayvanları birbiri ardına göndermek daha iyidir, çünkü o zaman hemen birleşirler ve sonraki hayvanlar için daha fazla alan bırakırlar.

Dinlendirici molalar için daha fazla bulmaca oyunu

Farm Fun seviyorsanız, neden Happy Farm Make Water Pipes oynamıyorsunuz?

Şimdi tüm hayvanları birleştirin, çiftlik yönetiminde kendinizi kanıtlayın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Farm Fun oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Farm Fun

Farm Fun