Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Farm Day Village

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Farm Block Puzzle
0+
Farming Life
0+
Family Nest: Tile Match Puzzle
12+
Delivery By Tractor
0+
Tile Match Farm
0+
Farm Match Seasons
0+
Royal Ranch Merge & Collect
0+
End Of War
6+
Royal Society
0+
Idle Island
12+
Solitaire Mahjong Farm
0+
Dino Grass Island
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Çiftlik
  4. Farm Day Village

Farm Day Village - kırsalda aile mirasınızı başlatın!

Farm Day Village, hayvanlara bakmanız ve mahsul yetiştirmeniz gereken çeşitli bir çiftçilik oyunudur.

Ailenizden size küçük bir çiftlik miras kaldı ve şimdi bunu başarıya ulaştırmak sizin elinizde! Kır hayatı kanınızda var ve işe koyulmak için yüksek motivasyonunuz var. Ve sizi bekleyen çok şey var! Farm Day Village'da birkaç küçük tarlayı işleyerek başlayacaksınız. Buğday yetiştirin ve satarak para ve deneyim puanı kazanın. Yavaş yavaş daha fazla bitki, bina ve hayvanın kilidini açın ve çiftliğinizi genişletin. Yakında ekmek ve lezzetli kekler pişirebilecek, inekleri sağabilecek veya arazinizde bir çiçekçi dükkanı açabileceksiniz. Çevrenizdeki insanlar için işler yapın ve ekstra para kazanın. Çiftliğiniz büyüdükçe daha fazla görev sizi bekliyor, bu nedenle kaynaklarınızı olabildiğince verimli bir şekilde yönetin.

Çiftliğinizin etrafındaki arazi de başlangıçta oldukça sıkıcıdır, ancak zamanla köye yeni bir hayat getirebilirsiniz. Kaynakları çıkarmak için bir maden madeni geliştirin ve su üzerinde yeni ticaret yolları açmak için eski bir iskeleyi bir gemiyle restore edin.

Başarılı bir çiftlik için İpuçları ve Püf Noktaları

  • Tarlaları hasat ederek, görevleri tamamlayarak veya bir şeyler üreterek deneyim puanları kazanın. Her yeni seviye, örneğin çiftliğinizi daha da genişletmek için kullanabileceğiniz binaların, ek tarlaların veya bitkilerin kilidini açar.
  • Deponuzda her zaman bir çeşitten en az bir bitki kaldığından emin olun, böylece o çeşidi yetiştirmeye devam edebilirsiniz.
  • Silonuz veya ambarınız dolduğunda, artık içinde eşya depolayamazsınız. Daha fazla alan yaratmak için gerekirse mücevherlerle bile olsa binaları yükseltin.
  • Başarılara ulaştığınızda, dekorasyonlara yatırım yapabileceğiniz veya belirli eylemler için kullanabileceğiniz mücevherler alacaksınız.
  • Doğrudan çiftliğinizden satın alan ziyaretçiler size teslimat gezilerinden daha fazla para getirecektir, ancak aynı anda çok sayıda ürüne de ihtiyaçları vardır.

Zorlukların üstesinden gelmeye ve başarılı bir çiftlik kurmaya hazır mısınız? O zaman yabayı ve yem kovasını alın ve KralOyun'da Farm Day Village oyununu ücretsiz oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Farm Day Village

Farm Day Village

Üye Yorumları