Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Jewels Blitz 5

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Jewels Blitz 6
0+
Jewels Kyodai Mahjong
0+
Unicorn Kingdom
0+
Pop Jewels
0+
Super Hexbee Merger
0+
Kitty Jewel Quest
0+
Jewel Royal Saga
0+
Fish Story 2
0+
Jewels Classic
0+
Gem Stacker
6+
Diamond Rush 2
0+
Jewels Blitz 5
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Üçünü Birleştir
  4. Jewels Blitz 5

Jewels Blitz 5 - yeni bir 3 Win hazine avına çıkın!

Jewels Blitz 5, Orta Amerika ormanlarında birçok yeni seviyede mücevherleri birleştirebileceğiniz popüler oyun serisinden yeni bir mücevher oyunudur.

Her zaman olduğu gibi, aynı mücevherlerden üç veya daha fazlasını eşleştirerek onları ortadan kaldırın ve efsanevi 3'lü Eşleştirme oyununun birçok yeni seviyesinde oynayın! Beşinci hazine avınızda yeni Maya tapınaklarını keşfedin ve sırlarını ortaya çıkarın. Elbette Jewels Blitz 5'teki amacınız seviye hedeflerine ulaşmaktır. Bunu yapmak için sadece istenen mücevherleri toplamakla kalmayın, aynı zamanda yakutları, elmasları ve safirleri buzdan, yapraklardan veya diğer engellerden kurtarın. Hazinelere ulaşmak için vahşi orman büyümesini yok edin. Bu şekilde, altın heykellerin, hazine sandıklarının ve diğer birçok güzel ve değerli nesnenin kilidini kademeli olarak açın.

Ayrıca tüm satırları veya sütunları kıran uzun değerli taş zincirlerini birleştirerek güçlendiriciler kazanabilir veya bir renk güçlendirici kazanabilirsiniz. Ayrıca, taşları değiştirmek veya yok etmek için güçlendiriciler kullanın ve bunu stratejinize göre planlayın. Kazandığınız jetonlarla ödeme yapın veya hatta çarkıfelek çevirin! Günlük görevler ve haftalık mücadeleler Jewels Blitz 5'te size yeni mücadeleler ve uzun süreli ücretsiz eğlence sunuyor!

Şimdi ormana doğru yola çıkın, ışıltılı mücevherler sizi bekliyor! Jewels Blitz 5'i KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Üye Yorumları