Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Benzer Oyunlar

Hex Triple Match
Yeni0+
Hexa Sort 3D
0+
Organizer Master
6+
Avatar Master: Fix Up Face
12+
Drawer Sort
0+
Tap Away
0+
Hexa Blast Puzzle
0+
Cat Sorter Puzzle
0+

Hexa Blast Puzzle

Tüm yaş grupları için onaylandı
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Yapboz
  4. Hexa Blast Puzzle

Hexa Blast Puzzle - Mücevher bulmacalarını çözün!

Hexa Blast Puzzle, bir mutfağı yenilemek için altıgen bloklardan oluşan şekilleri bir bulmacaya yerleştirmeniz gereken zorlu bir bulmaca oyunudur.

Renkli altıgen şekilleri bulmaca tahtasına sürüklemek için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Tüm alanın dolması için şekilleri ustalıkla düzenleyin. Takılırsanız, ipucu almak için ampul düğmesine tıklayabilirsiniz.

Harika ödüller kazanın

Seviyeleri geçtiğinizde, seviye atlamak ve yeni zorluk seviyelerinin kilidini açmak için kullanabileceğiniz deneyim puanları alırsınız. Ayrıca hazine sandıklarını açabileceğiniz anahtarlar da alırsınız. Bunlar size güçlendiriciler, ek deneyim puanları veya bahşişlerinizi şarj etme gibi ödüller verir.

Mutfağınızı özelleştirin

Her iki seviyede bir çekiç alırsınız. Bunu ev düğmesine tıklayarak mutfağınızı geliştirmek için kullanabilirsiniz: Yenilemeye başlayın, bir lavabo kurun, bir buzdolabı yerleştirin ve duvarları duvar kağıdı ile kaplayın.

Altıgen bulmacalarla beyninizi çalıştırın ve mutfağınızı modernleştirmeye devam edin!

Mola sırasında bulmaca eğlencesi için daha fazla bulmaca oyunu

Hexa Blast Puzzle'ı sevdiyseniz, neden Altıgen Tetris'te en yüksek skoru elde etmek için yapboz yapmıyorsunuz veya Home Makeover'da evinizi yenilemiyorsunuz!

Altıgen şekilleri doğru yere yerleştirin ve mutfağınız için yükseltmelerin kilidini açın! Hexa Blast Puzzle'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Hexa Blast Puzzle

Hexa Blast Puzzle
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat