Home Makeover

Tüm yaş grupları için onaylandı
76   x Likes47x Dislikes
Reklam

Home Makeover - güzel bir kır evi için yeni bir görünüm!

Home Makeover, kendi fikirlerinize göre bir ev tasarlayabileceğiniz ve 3 kazanma mini oyunu oynayabileceğiniz dekorasyon ve 3'lü eşleştirme oyununun harika bir karışımıdır.

Dekorasyon ve tasarım yapmayı seviyor musunuz? O zaman Home Makeover tam size göre bir oyun! İç mimar olarak bir sonraki işinizi üstlenin ve güzel kır evinize yepyeni bir görünüm kazandırın! Sundurmanın veya evin yenilenmesi ve güncellenmesi gereken farklı alanlarına tıklamanız veya dokunmanız ve kutuya bir yıldız sürüklemeniz yeterlidir. Renkleri koordine edin, doğru mobilyaları seçin ve tutarlı bir genel resim oluşturun. Birbiriyle uyumlu döşeme tahtaları, duvar kağıtları, tırabzanlar ve kapılar seçin. Temeli seçtikten sonra, sıra doğru mobilyaları veya çiçek kutuları gibi süslemeleri yerleştirmeye gelir.

Her adım için ödeme olarak, aradaki mini oyunlarda kazanmanız gereken yıldızlara ihtiyacınız var. Eşleştirme 3 seviyelerini başarıyla tamamlayın ve her seviyede daha zorlu hale gelen görevleri tamamlayın. Ayrıca emrinizde çeşitli güçlendiriciler de var. Sıraları, hatları veya yakınınızdaki taşları tek seferde devirmek için roketleri veya bombaları kullanın.

Yaratıcı kızlar ve erkekler için daha fazla dekorasyon oyunu

Home Makeover'ı sevdiyseniz, neden My Cute House Deco.

Evinizi daha da yenilemek için 3'lü eşleştirme oyununda becerilerinizi ve maharetinizi kanıtlayın ve şimdi KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Home Makeover oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Home Makeover

Home Makeover

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
22.|10.|2022
Üretici:

x