Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Jewel Legend Quest

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Hexa Blast Puzzle
0+
Crystal Connect
0+
Forgotten Treasure 2
0+
Jewels Blitz 6
0+
Jewels Kyodai Mahjong
0+
Unicorn Kingdom
0+
Pop Jewels
0+
Super Hexbee Merger
0+
Kitty Jewel Quest
0+
Fish Story 2
0+
Jewels Classic
0+
Gem Stacker
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Üçünü Birleştir
  4. Jewel Legend Quest

Jewel Legend Quest - Işıltılı mücevherleri birleştirin!

Jewel Legend Quest, renkli mücevherleri oyun alanından çıkarmak için değiştirmeniz ve birleştirmeniz gereken eğlenceli bir 3'lü eşleştirme oyunudur.

Madenin derinliklerine inin ve madende çeşitli 3'lü eşleştirme mücadelelerine katılın. Fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın ve aynı renkteki üç veya daha fazla taştan oluşan zincirler oluşturmak için oyun alanındaki elmasları, yakutları ve zümrütleri değiştirin. En az dört mücevheri birleştirirseniz, patlamalarıyla satırları ve sütunları temizleyen dinamit çubukları oluşturursunuz. Beşli bir kombinasyon, tek renkteki tüm mücevherleri yok eden bir gökkuşağı bombası oluşturur.

Stratejik olarak ilerleyin ve verilen hamleler içinde seviye hedeflerini tamamlayın: oyun alanından cam blokları kaldırın veya süre dolmadan önce belirli sayıda puana ulaşın. Eğer takılırsanız, üç güçlü güçlendirici size yardımcı olacaktır:

  • Bitişik iki bloğu değiştirmek için haritayı kullanın.
  • Kazma rastgele bir mücevheri yok eder.
  • Mal arabası iki rastgele mücevheri tahtadan kaldırır.

Kombinasyon becerilerinizi 675 seviyede kanıtlayın ve becerilerinizi sürekli yeni zorluklarla test edin. Tüm seviyeleri üç yıldızla tamamlayabilir misiniz?

Saatlerce eğlence için daha fazla mücevher oyunu

Jewel Legend Quest'i sevdiyseniz, Jewels Blitz 3'te neden Güney Amerika ormanlarında bir 3'lü Eşleştirme macerasına atılmayasınız?

Işıltılı mücevherleri eşleştirin ve madenin derinliklerindeki görevleri tamamlayın! KralOyun'da Jewel Legend Quest'i şimdi ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi: