Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Fashion Holic

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Kate Middleton Fashion
0+
Princess Maker
0+
Celebrity First Date Adventure
0+
Bridezilla: Prank The Bride
0+
Chibi Doll Coloring And Dress Up
6+
Goddess Freya
0+
Ellie And Friends Get Ready For First Date
12+
BFFs Flowers Inspired Fashion
6+
BFFs' Birthday Bash For Babs
12+
Design With Me: Superhero Tutu Outfits
6+
Grandma Recipe Ramen
0+
Princess Flower Fashion Look
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Fashion Holic

Fashion Holic - influencer'ı stilize edin!

Fashion Holic, yeni sosyal medya paylaşımları için bir influencer'ı şekillendirebileceğiniz harika bir yaşam tarzı oyunudur!

Burada gerçek bir influencer olma hayalini yaşayabilirsiniz! Sağ alttaki menüde TikTok, Instagram ve benzerlerinde yeni gönderiler için size çeşitli görevler verilecektir. Örneğin, bir randevu ya da konser için şık giyinmelisiniz. Ayrıca "sevimli", "doğal", "neşeli" veya "zarif" gibi temalar da uygulayabilirsiniz.

Başlangıçta, satın almak için yalnızca küçük bir kıyafet seçeneğiniz olacak, ancak kıyafetlerinizi verilen temaya göre tasarlamada ne kadar başarılı olursanız, o kadar çok kıyafet ve daha büyük siparişler ve dolayısıyla Beğeniler elde edebilirsiniz. Daha sonra bu beğenileri daha fazla stil seçeneği satın almak için kullanabilirsiniz. Stil seçenekleri arasında saç modelleri, üstler, etekler, pantolonlar, elbiseler, ayakkabılar veya aksesuarlar bulunmaktadır.

Çok sayıda beğeni toplayın!

Sağ alttaki not defteri simgesiyle bir sipariş seçtikten sonra, tema sabitlenmiş olarak kalır. Doğru ürünleri seçme zamanı geldiğinde, tekstil veya aksesuarın hangi temaya uyduğuna dair bilgi almak için bir giysi parçasının yanındaki pembe "I" işaretine tıklayabilirsiniz. Kıyafeti verilen temaya göre kombinlemeye çalışın.

Görünümünüzden emin olduğunuzda "Post "e tıklayabilirsiniz. Daha sonra kıyafetinize puan verilecektir. Minimum puan sayısına ulaştıysanız, görevinizi başarıyla tamamladınız demektir. Tamamladığınız her görevle gardırobunuz genişler. Sosyal medyada erişiminiz ne kadar büyük olursa, sizi ürünlerinin yüzü olarak görmek isteyen veya sizi etkinliklere davet eden şirketlerden sipariş alma olasılığınız da o kadar artar.

Oynamadığınız zamanlarda bile gönderileriniz için beğeni topluyorsunuz. Bunları kamera simgesi aracılığıyla toplayabilirsiniz, çünkü buradan sosyal kanalınızın zaman akışına erişebilirsiniz.

Gerçek bir moda tutkunu musunuz ve görünüşünüzü dünyaya göstermenin nasıl bir şey olduğunu hayal etmek mi istiyorsunuz? Şimdi yeni bir sosyal medya yıldızı olun ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Fashion Holic oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Fashion Holic

Fashion Holic

Üye Yorumları