Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Sort Parking

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Food Card Sort
0+
Tap Away
0+
Bubbly Lab
0+
Home Island
12+
Classic Mine Sweeper
0+
Cat Sorter Puzzle
0+
Screw Puzzle
0+
Balloons And Scissors
0+
Draw To Smash!
6+
Nuts & Bolts Puzzle
0+
Color Sort Puzzle
0+
Home Pin 2: Family Adventure
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Bulmaca
  4. Sort Parking

Sort Parking - Arabaları renklerine göre park edin!

Sort Parking, otoparktaki arabaları renklerine göre sıralamanız gereken heyecan verici bir mantık bulmacası ve park etme oyunu karışımıdır.

Otoparkta kaos var ve birçok araba dağınık bir şekilde park edilmiş! Şimdi düzeni sağlamak ve tüm arabaları renklerine göre sıralamak sizin işiniz. Amaç, mümkün olduğunca çok seviyeyi tamamlamak ve yüksek bir skor elde etmektir. Oyun prensibini "Water Sort: Color Puzzle Game" adlı ünlü uygulamadan veya sıvıları renklerine göre sıralamanız gereken Water Sort Puzzle gibi oyunlardan zaten biliyor olabilirsiniz.

İlk başta kulağa basit gelen bu oyun, her seviyede zorluk arttıkça ve daha fazla aracın kilidi açıldıkça hızla zorlaşır ve tam konsantrasyon gerektirir. Park halindeki araçların renkleri bazen gizlenir ve ancak tam önlerine park eden aracı uzaklaştırdığınızda görünür hale gelir. Seviyeleri tamamlayarak mağazadaki yeni arabaların kilidini açmak için kullanabileceğiniz paralar kazanın.

Otopark yöneticileri için faydalı ipuçları ve püf noktaları

  • Bilinmesi gereken önemli hususlar: Arabalar dolu bir park alanına park edemez ve farklı renkteki bir arabanın önüne yerleştirilemez.
  • Bir park alanını tamamen doldurduğunuz anda, zamanla sınırlı olan bir kombo zamanlayıcı başlar. Arka arkaya daha fazla park yeri doldurursanız, bonus artar ve size ek puanlar verir. Bu nedenle stratejik bir yaklaşım benimsemek ve mümkün olduğunca çok puan almak için park yerlerini doldurmak faydalı olacaktır.
  • Sort Parking'deki zorlu seviyeleri geçmek için güçlendiricileri kullanın. Artı sembolü başka bir park alanının kilidini açar ve ok düğmesi bir hareketi tersine çevirir.
  • Her birkaç seviyede bir bulmaca parçası ve güçlendiriciler içeren bir hazine sandığı alırsınız. İlgili bulmaca tamamlandığında, yeni bir arka planın kilidini açarsınız.

Arabaları hareket ettirebileceğiniz diğer zorlu bulmaca oyunları

Sort Parking'i beğendiyseniz, neden popüler Park Me'yi oynamıyorsunuz ve park yerlerini doldurmak için Triple Tile oyun prensiplerini kullanmıyorsunuz?

Bu mantık bulmacasında en iyi park yeri yönetimi için doğru çözümleri bulun ve KralOyun'da ücretsiz olarak Sort Parking oynayın!

Oyun hakkında bilgi: