Rabbids Volcano Panic

6 yıldan itibaren onaylandı
38   x Likes16x Dislikes
Reklam

Rabbids Volcano Panic - tavşanı lavdan kurtar!

Rabbids Volcano Panic, panik halindeki tavşanınızı volkanik bir patlamadan kurtarabileceğiniz eğlenceli bir çok oyunculu oyundur.

Güney Denizlerinde Tavşan Çetesi'nin yaşadığı ada volkanik bir patlamayla sallanıyor! Uzun kulaklı Tavşanınızı hızlı bir şekilde emniyete alın ve onu fare, yön tuşları, WASD veya Tavşan'ın altında yavaş yavaş parçalara ayrılan yanardağın üzerindeki platformların üzerinden kaydırarak kontrol edin. Amacınız hayatta kalan son Rabbid olmak veya en azından iyi bir rütbe elde etmek ve mümkün olduğunca uzun süre platformların altındaki lavlara düşmekten kaçınmaktır.

İniş sırasında gölgenize dikkat edin ve inip inmediğinize bağlı olarak hızlı tepki verin. Sıcak oyun alanı öğeleri, tavşanınızın zıplamasını sağlayacak ve delikler, doğal olarak onu bir seviye aşağıya indirecektir.

Bununla birlikte, diğer 15 oyuncu da aynı şeyi yapmayı planlıyor, bu yüzden paniklemiş bir tavşan tarafından lavlara itilmemeye dikkat edin.

Felakete rağmen, tüm altın paraları hızla toplayın ve platform öğelerini iyileştiren yaylar veya uçan kaykay gibi güçlendirmeleri kaçırmayın. Kazandığınız paralarla eğlenceli kostümler satın alabilir ve oyunun sonraki turlarında rakiplerinizden daha da öne çıkabilirsiniz. Skor tablosunu hızla fethedin ve günlük ödüllerinizi de alın!

Dikkat et, yer lav! Tavşanınızı hemen emniyete alın ve en yeni Ubisoft Nano oyunu Rabbids Volcano Panic'i KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Rabbids Volcano Panic

Rabbids Volcano Panic

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
11.|04.|2022
Üretici:

x