Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Rabbids Wild Race

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Hotel Manager
12+
Family Nest: Tile Match Puzzle
12+
Real Drift Multiplayer 2
12+
Carrom Hero
6+
Real Drift Multiplayer
12+
Checkers RPG: Online PvP Battle
6+
Offroad Masters Challenge
6+
Royal Society
0+
Penalty Challenge Multiplayer
12+
For Honor Warriors.io
12+
Bubbles & Hungry Dragon
6+
Skydom Reforged
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Çoklu
  3. Rabbids Wild Race

Rabbids Wild Race - tavşanlar jetpack ile uçsun!

Rabbids Wild Race, beyaz Volcano Panic tavşanlarını bir jetpack ile uçurabileceğiniz eğlenceli bir zıplama ve koşma oyunudur.

Rabbidler yine iş başında! Bu çılgın tavşan benzeri yaratıklar şimdi tehlikelerle dolu bir parkurda kimin en uzağa uçabileceğini görmek için yarışmak istiyor. Beyaz yaratıklar ince omuzlarına bir jetpack bağladılar ve şimdi birbirleriyle yarışıyorlar. Elektrikli engelleri ve tüylü karakterinizi alev makineleriyle barbekü yapmak isteyen düşman Rabbid'leri geçerek parkurda koşun, zıplayın ve uçun!

Rabbid'leri kontrol etmek için fareyi kullanın veya kaydırın ve dokunun. Farenin sol tuşuna basmazsanız Rabbid'iniz koşar, ancak kısa bir süre fareye veya ekrana dokunursanız Rabbid'iniz kısa bir süre havaya zıplar. Farenin sol tuşunu veya ekranı ne kadar uzun süre basılı tutarsanız, o kadar yükseğe uçar! Bu yüzden karada veya havada tehlikelerden kaçınmaya çalışın ve mümkün olduğunca çok metre kat edin. Bazen havada taşıma bantları oluyor. Seyahat yönlerine dikkat edin. Size avantaj sağlayabilirler, ancak ters yönde koşan bir tanesinin üzerine düşerseniz sizi önemli bir dezavantaja da sokabilirler. Ayrıca koşularınız sırasında para toplayın. Bunları Rabbid'inize farklı başlıklar, aksesuarlar veya kıyafetler alarak onu özelleştirmek için kullanabilirsiniz. Bu hızlı tempolu oyunda dünya çapındaki oyuncularla yarışın ve rakiplerinizi yenip yenemeyeceğinizi görün.

Ünlü kahraman karakterleriyle daha heyecan verici Ubisoft Nano oyunları

Rabbids Wild Race'i beğendiyseniz Rabbids Volcano Panic ve All Star Blast'ı denemeye ne dersiniz?

Hızlı tempolu yeni bir yarışa katılın ve Rabbids Wild Race'i KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Rabbids Wild Race

Rabbids Wild Race