Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Stack

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Ball Drop
6+
Color Bump Dancer
0+
Geometry Subzero
6+
Anaconda Runner
12+
Hungry Corgi: Cute Music Game
0+
Sheep Sheep Duck
12+
Shape Shifting
0+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Prison Escape 2
6+
Angry Chibi Run
0+
Train Drift
6+
Mr Bean Jump
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Reaksiyon
  4. Stack

Stack - Blokları istifleyin ve zirveye çıkın!

Stack, Ketchapp'ın Uygulama Mağazalarındaki hiper-günlük hitidir! Artık popüler yüksek skor oyununu hiçbir şey indirmeden veya yüklemeden doğrudan bilgisayarınızdaki veya akıllı telefonunuzdaki tarayıcınızda oynayabilirsiniz. Stack'te iyi zamanlama ve hızlı refleksler gösterin ve mümkün olan en yüksek kuleleri inşa edin. Süper bağımlılık yapıcı!

Burada müziği Do majör ölçeği yapar. Bir bloğu kulenize mükemmel bir şekilde yerleştirirseniz, düşük C'yi duyarsınız. Ancak mükemmel bir şekilde istiflemeye devam ederseniz, bir sonraki yüksek notayı duyarsınız, yani D, E, F, G, A, B, C. Bloklara tam olarak vurmazsanız, dışarı çıkan parça kesilecek ve oyun yüzeyiniz küçülecektir. 
İyi haber şu ki, tiz Do'ya ulaştığınızda tekrar daha büyük bir blok elde edeceksiniz. Bunu herhangi bir kaybı telafi etmek için kullanabilir ve istiflemeye devam edebilirsiniz.

Sakin olmaya ve rahatlamaya çalışın, Stack'te zaman sınırı yoktur. Bloğunuzu koymak için mükemmel anı bekleyin ve inşa ederken kendi ritminizi geliştirin. 
Kazandığınız mücevherlerle mağazadan kuleniz için harika desenler seçebilir ve oynaması sizin için en kolay olan deseni kullanabilirsiniz.

Kule inşasında yüksek skor yapabilir misin? Becerilerinizi test edin ve KralOyun'da App hit Stack'i ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Stack

Stack