Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Geometry Subzero

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Geometry Subzero
6+
Leo's Trail Of Glory
6+
Only Up Parkour 2
6+
Obby Parkour Ultimate
6+
Dinosaur Game
0+
Super Pony World
6+
Super Steve Adventure
6+
Vex 3 Xmas
12+
The Flood Runner 2
12+
Vex 8
12+
Panda Jump
6+
Only Up Parkour
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Platform Oyunları
  4. Geometry Subzero

Geometry Subzero - Parkurda ustalaşın!

Geometry Subzero, kare kahramanınızla tüm engelleri aşmak için mükemmel zamanlamaya ihtiyaç duyduğunuz hızlı tempolu bir reaksiyon oyunudur.

Muhtemelen oyun prensibini popüler "Geometry Dash SubZero" uygulamasından zaten biliyor olacaksınız. Oyunun bu çevrimiçi versiyonunda da tehlikelerle dolu platformlarda küçük bir küpü yönlendiriyorsunuz. Donmuş canavarınız kendi başına ilerliyor. Buz küpünün zıplamasını sağlamak için dokunmatik ekrana dokunun veya fareyi ya da boşluk çubuğunu kullanın ve sivri uçlardan, uçurumlardan ve düşmanlardan kaçınmak için yıldırım hızıyla tepki verin. Oyunun amacı parkurun yüzde 100'ünde ustalaşmaktır. Kulağa basit gelen şey güçlü sinirler gerektirir, çünkü bir hata yaptığınız anda tur biter ve parkurun başından yeniden başlarsınız.

Zor pasajlarda pratik yapmak için duraklatma düğmesi aracılığıyla alıştırma modunu etkinleştirebilirsiniz. Bunu yapmak için kırmızı elmaslı düğmeye tıklayın ve kaydetme noktalarını ayarlamak için "Z" tuşunu kullanın. "X" ile bunları tekrar kaldırabilirsiniz. Bu şekilde, normal modda tüm engellerin üstesinden gelebilmek için parkuru adım adım öğrenin.

Başlangıç ekranındaki karakter düğmesi sizi çeşitli hayvanlar, canavarlar ve soyut figürler arasından en sevdiğiniz yaratığı seçebileceğiniz seçim ekranına götürür.

Bu aksiyon platform oyunundaki zorlu geçitlerde ustalaşmak için sabrınızı ve becerinizi kanıtlayın, parkurun sonuna ulaşın ve gerçek bir Geometry Dash Online efsanesi olun!

Reflekslerinizi test edecek daha fazla platform oyunu

Geometry Subzero'yu sevdiyseniz, Ateş ve Su Geometry Dash'te elementlerin gücünden yararlanmaya ve buzlu ve ateşli bir yarış pistinde bir küple kaymaya ne dersiniz?

Çelik gibi sinirlerinizi gösterin ve buz küpünüzle engelli parkurun sonuna ulaşın! Geometry Subzero oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Geometry Subzero

Geometry Subzero

Üye Yorumları