Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Sheep Sheep Duck

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Trolley Fun
12+
Ace Car Racing
12+
Dynamons 7
6+
Sheep Sheep Duck
12+
Hero Tower Wars
12+
Leo's Trail Of Glory
6+
Portal TD
12+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Thorn Vs Balloons
0+
Crush It All
12+
Peet Sneak
6+
Space Alien Invaders
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Sheep Sheep Duck

Sheep Sheep Duck - Rakiplerinizi alt edin!

Sheep Sheep Duck, çeşitli mini oyunlarda yarışmanız ve rakiplerinizi yenmeniz gereken çeşitli bir aksiyon oyunudur.

Çılgın bir koyunla heyecan verici yarışmalara katılın ve dokuz parti oyununda becerilerinizi kanıtlayın. Karakterinizi WASD veya dokunmatik ekran ile kontrol edin ve gösterilen düğmelerle özel eylemler gerçekleştirin. Tehlikeden hızla kaçınmak için H düğmesiyle her zaman tek yönde hareket edebilirsiniz.

Mini oyunların amacı, tıpkı bir battle royale'de olduğu gibi ayakta kalan son koyun olmaktır. İster müzedeki kızgın bir T-Rex'ten kaçmanız, ister lazerlerden kaçmanız ya da kış mevsimindeki kartopu savaşlarında rakiplerinizi yenmeniz gereksin - asıl önemli olan sahadaki son koyun olmaktır!

Rakiplerinizi alt edin ve çok para kazanmak için puan tablosunda mümkün olduğunca yükseğe çıkın. Ödüllerinizi koyunlarınız için yükseltmelerin kilidini açmak için kullanın ve örneğin, kaçma yuvarlanmanızın menzilini artırın veya komik kostümler satın alın.

Hızlı reflekslerinizi kanıtlayın ve yaklaşımınızı farklı zorluklara uyarlayın. Dokuz arcade oyununun hepsinde birinci olabilir misiniz?

Komik hayvanlarla daha fazla çok oyunculu eğlence

Sheep Sheep Duck'ı sevdiyseniz, neden çılgın tavşanlarla diğer oyunculara meydan okuyup Rabbids Volcano Panic oynamıyorsunuz?

Çeşitli mini oyunlarda yeteneklerinizi gösterin ve hayvan şampiyonu olun! KralOyun'da şimdi ücretsiz olarak Sheep Sheep Duck oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Sheep Sheep Duck

Sheep Sheep Duck

Üye Yorumları