Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Anaconda Runner

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Color Bump Dancer
0+
Geometry Subzero
6+
Anaconda Runner
12+
Hill Climbing Mania
6+
Sheep Sheep Duck
12+
Alien Attack
12+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Thorn Vs Balloons
0+
Crush It All
12+
Angry Chibi Run
0+
Space Alien Invaders
6+
Mr Bean Jump
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Anaconda Runner

Anaconda Runner - En uzun yılan ol!

Anaconda Runner, bir yılanla engelli bir parkurda sürünmeniz ve mümkün olduğunca çok yemeniz gereken eğlenceli bir beceri oyunudur.

Oyun prensibine popüler "Snake Run Race" uygulamasından kesinlikle aşina olacaksınız. Oyunun bu çevrimiçi versiyonunda, bir yarış parkuru üzerinde fare veya dokunmatik ekran ile bir sürüngeni kontrol ediyorsunuz. Fare düğmesine dokunduğunuz veya basılı tuttuğunuz sürece mavi anakondanız da hareket edecektir.

Yolunuzu ustalıkla örerek ilerleyin ve yol boyunca baloncukları toplayın. Yediğiniz her baloncuk yılanınızın seviyesini ve uzunluğunu artırır. Ayrıca büyümek için daha düşük seviyeli diğer yılanları da yiyebilirsiniz.

Rota boyunca üzerinde sayılar olan kapılar da var: Büyümeye devam etmek için mavi kapıları geçin ve ilerlemeyi azaltacak kırmızı kapılardan kaçının. Ayrıca kenardan suya düşmemeye dikkat edin ve testerelerden, çitlerden ve diğer tehlikelerden dikkatlice kaçının.

Yüksek bir puan çarpanı elde etmek ve bitişte kazanmak için yılanınızı mümkün olduğunca uzun tutmaya çalışın. Kazandığınız parayı yılanınızın temel uzunluğunu geliştirmek veya tur başına gelirinizi artırmak için kullanın.

Mola için daha fazla hayvan eğlencesi

Anaconda Runner'ı sevdiyseniz, neden Worm Hunt: Snake Game IO Zone'da heyecan verici çok oyunculu düellolara katılmıyorsunuz ve rakiplerinizi yenmiyorsunuz!

Her parkuru fethedin ve en uzun yılan olun! Anaconda Runner'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Anaconda Runner

Anaconda Runner

Üye Yorumları