Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Pac-Xon New Realms

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Neon Rider
6+
Sheep Sheep Duck
12+
Alien Attack
12+
Space Alien Invaders
6+
L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver
0+
Fruit Ninja
6+
Dinosaur Game
0+
Rising Squares
0+
Puzzle XOR
6+
Smash DIY Slime: Fidget Slimy
6+
Neon Swing
0+
Roller Coaster
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Arcade
  4. Pac-Xon New Realms

Pac-Xon New Realms - Düşmanlarınızı kilitleyin!

Pac-Xon New Realms, rakiplerinizi tuzağa düşürmek için oyun alanına stratejik olarak duvarlar inşa etmeniz gereken aksiyon dolu bir beceri oyunudur.

Klasik geri döndü! 2007'deki popüler Pac-Xon Deluxe'ün devam oyununda, bir kez daha Pac-Man'i andıran küçük bir baloncuk karakterini kontrol ediyorsunuz. Kendinizi retro cazibeyle dolu pikselli bir arcade dünyasına bırakın ve size 192 eğlence seviyesi ile dört yeni konum sunun!

Pac-Xon'unuzu ok tuşları, fare veya dokunmatik yüzey ile kontrol edin. Sadece yatay ve dikey olarak koşabilir ve hareket ettiğinde oyun alanında bir duvar yükseltir. Rakiplerin olmadığı kapalı bir alan oluşturduğunuzda oyun alanı otomatik olarak küçülür. Amacınız rakiplerinizi ustalıkla kuşatmak ve alanın en az %80'ini ele geçirmektir.

Doğru taktiklerle zafer

Dikenli düşmanlarınızın farklı hareket şekilleri ve yetenekleri vardır. Pac-Xon'unuz onlarla çarpışırsa veya duvarına kapanmadan önce dokunurlarsa, bir can kaybeder. Stratejik olun ve rakiplerinizi oyun alanının giderek daha küçük alanlarında tuzağa düşürmek için hızlı refleksler gösterin. Ancak dikkatli olun - bazı dikenli yaratıklar zaten fethettiğiniz alanda serbestçe hareket edebilir ve size zarar verebilir.

Kendinizi tatlılarla güçlendirin

Seviye boyunca karakterinizin kısa süreliğine güçlü güçler kazanmak için yiyebileceği çeşitli güçlendiriciler bulacaksınız:

  • Pasta düşmanlarınızı yavaşlatır.
  • Rakiplerinizi tatlı ile kolayca yiyebilirsiniz.
  • Çörek, karakterinizin daha hızlı koşmasını sağlar.
  • Keki yerseniz, tüm düşmanlar kısa süreliğine donar ve artık geçici olarak hareket edemezler.

Retro hayranları için daha fazla arcade klasiği

Pac-Xon New Realms'ı sevdiyseniz, neden ilk bölümü denemiyorsunuz ve Pac-Xon Duvar'te hayaletleri tuzağa düşürmüyorsunuz?

Hamlelerini mükemmel bir şekilde zamanla, tüm düşmanlardan kaç ve bölgeyi fethet! Pac-Xon New Realms oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Pac-Xon New Realms

Pac-Xon New Realms
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat