Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Shape Shifting

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Ace Car Racing
12+
Hill Climbing Mania
6+
Speed Master
6+
Racing Island
6+
Shape Shifting
0+
Crash Car Parkour Simulator
12+
Draw Wheels
0+
Traffic Rider Bike Racing
12+
Offroad Life 3D
6+
Funny Mad Racing
12+
Clash Rider: Clicker Tycoon
12+
Cubefield
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Shape Shifting

Shape Shifting - her türlü araziyi fethedin!

Shape Shifting, heyecan verici yarışlarda rekabet ettiğiniz ve farklı arazilerin üstesinden gelmek için karakterinizi farklı araçlara dönüştürmeniz gereken çeşitli bir reaksiyon oyunudur.

Muhtemelen oyun prensibini "Shape Shift" uygulamasından zaten biliyorsunuzdur: Bu çevrimiçi versiyonda, bir şekil değiştirici olur ve heyecan verici yarışlara katılırsınız. Hızlı tepkiler verin ve karakterinizin piste en iyi şekilde uyum sağlamak için dönüşebileceği şekillere tıklamak için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Rakiplerinizi geride bırakmak için bir araba olarak yol boyunca yarışın ve dik merdivenleri tırmanmak için hızlı bir şekilde 3D çubuk figürüne geri dönün. Yeni şekillerin kilidini açmaya devam edin ve su üzerinde seyahat etmek için bir tekneye dönüşün veya bir helikopter olarak uçurumların üzerinden uçun.

Reflekslerinizi geliştirin ve bitiş çizgisine ilk ulaşan olmak için yıldırım hızında yeni zorluklara uyum sağlayın. Kazandığınız yarışlar için oyun parası kazanın ve dönüşebileceğiniz çeşitli araçların hızını artırın. Karada, suda veya havada, doğru formla tüm engellerin üstesinden gelebilirsiniz!

Dönüşüm eğlencesi içeren daha fazla araba oyunu

Shape Shifting'i sevdiyseniz, neden hızlı arabaları vahşi hayvanlarla birleştirip Merge Car 3D oynamıyorsunuz?

Kendinizi çok çeşitli araçlara dönüştürün ve yarış pistine uyum sağlayın! Şimdi KralOyun'da Shape Shifting oyununu ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Üye Yorumları