Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Hungry Corgi: Cute Music Game

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Color Bump Dancer
0+
Geometry Subzero
6+
Anaconda Runner
12+
Hungry Corgi: Cute Music Game
0+
Sheep Sheep Duck
12+
Shape Shifting
0+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Prison Escape 2
6+
Angry Chibi Run
0+
Train Drift
6+
Mr Bean Jump
0+
Egg Hunt Mania
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Reaksiyon
  4. Hungry Corgi: Cute Music Game

Hungry Corgi: Cute Music Game - Köpeği besle!

Hungry Corgi: Cute Music Game, müziğin ritmine göre bir köpekle ödülleri toplamanız gereken Disney tarzı bir müzikal reaksiyon oyunudur.

Welsh Corgi Cardigan ve Welsh Corgi Pembroke olarak da bilinen Corgi'ler, kısa bacakları ve sadık doğaları ile karakterize edilen bir İngiliz köpek cinsidir. Bu cins, yaşamı boyunca 30'dan fazla Corgi'ye sahip olduğu söylenen İngiliz hükümdarı Kraliçe Elizabeth II tarafından ünlü hale getirilmiştir.

Şimdi bu aç dört ayaklı arkadaşın en sevdiği atıştırmalığı almasına yardım etmek size kalmış. Şarkılardan birini seçin ve müziğin ritmiyle size doğru uçan peyniri toplayın. Köpeği yukarı ve aşağı hareket ettirmek için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın.

Köpeğin yemesine izin verdiğiniz her peynir parçası için puan toplayın ve tüm şarkı boyunca atıştırın. Şarkı daha sonra daha yüksek bir hızda yeniden başlar. Eğer bir ödül toplamayı başaramazsanız, üç canınızdan birini kaybedersiniz. Hepsi kullanıldığında, seviye sona erer ve topladığınız puanlar için jeton alırsınız.

Ödüllerinizi, önünde corgi'nizi besleyebileceğiniz yeni arka planların kilidini açmak için kullanabilirsiniz. Örneğin, sörf tahtası ve güneş gözlükleriyle tamamlanmış güneşli bir plajın önünde sulu jambon toplayın.

Farklı müzik parçalarıyla rahatlayın ve yüksek bir skor belirleyin! Ne kadar hızlı oynayabilirsin?

Hayvan dostlarla daha fazla beceri oyunu

Hungry Corgi: Cute Music Game'i beğendiyseniz, Funny Food Duel'de hızlı tepkilerinizi gösterin ve köpeğiniz veya kedinizle birlikte yemek kabını kapın!

Corgi'nizle müziğin ritmine göre atıştırmalıkları toplayın ve ritim duygunuzu kanıtlayın! Hungry Corgi: Cute Music Game'i şimdi KralOyun'da ücretsiz oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Hungry Corgi: Cute Music Game

Hungry Corgi: Cute Music Game

Üye Yorumları