Funny Food Duel

Tüm yaş grupları için onaylandı
203   x Likes68x Dislikes
Reklam

Funny Food Duel - köpeklerin ve kedilerin birbirleriyle rekabet etmesine izin verin!

Funny Food Duel, köpekleri ve kedileri yiyecek porsiyonları için savaştırabileceğiniz eğlenceli bir tepki oyunudur.

Köpeğinizin veya kedinizin aç bir yiyecek rakibine karşı rekabet etmesine izin verin ve ısınma başlığının altına gizlenmiş lezzetli lokmaları ilk alan siz olun. Hızlı tepki verin ve yedi porsiyonu da ilk yiyen siz olun. Kazanmak için 10 dakikanız var, ancak evcil hayvanınız zafer puanı çubuğunu ne kadar hızlı doldurursa o kadar iyi.

Bir klavyede bilgisayara veya bir arkadaşınıza karşı oynayın. Yalnız oynuyorsanız, yiyeceği almak için fareyi veya A'yı kullanabilirsiniz. Yemek için düello yapıyorsanız A ve sol ok tuşunu kullanın.

Hızın yanı sıra doğruluk da ödüllendirilir, çünkü sunulan yiyeceklerin tümü yenilebilir değildir. Paketlenmiş, donmuş veya bozulmuş yiyecekler köpeğiniz veya kediniz tarafından yenmemelidir, çünkü bu durumda evcil hayvan bir puan kaybeder ve kendini hasta hissettiği için kısa bir süre oyun dışı kalır.

Ama ilk etapta o kadar ileri gitmesini istemiyorsun! Yemek düellolarını kazanarak başarıların ve yeni köpeklerin ve kedilerin kilidini açın ve bir sonraki Komik Yemek Düellosu turuna hızla atlayın.

Aç evcil hayvanlar dikkat! Şimdi en lezzetli et parçaları için savaşın ve Kibagames'te Funny Food Duel'i ücretsiz çevrim içi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Funny Food Duel

Funny Food Duel

Oynanma sayısı:
1.686
Yayın tarihi:
12.|12.|2021
Üretici:

x