Anzeige
Anzeige
Anzeige
Lütfen dikkat: Oyunu temin ettiğimiz ortağımız Plinga/Azerion, 10 Temmuz 2024 tarihinde oyunu tekliflerinden kaldırmak zorunda kalacaktır. O zaman KralOyun'da da artık mevcut olmayacaktır. Ne yazık ki, oyun içi hesaplar transfer edilmeyecektir.
Reklam

Klondike Bölgesi

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Royal Society
0+
Fairyland: Merge & Magic
6+
Magoia
12+
Game Of Thrones: Winter Is Coming
12+
Lady Popular
16+
RoyalDice
16+
League Of Angels: Heaven's Fury
12+
Governor of Poker 3
12+
Kral Çiftlik
6+
GamePoint Bingo
16+
Klondike Bölgesi
6+
Prensesler ve Şovalyeleri
6+
Reklam
 1. Ana
 2. Çoklu
 3. Tarayıcı Bazında
 4. Klondike Bölgesi

Klondike Bölgesi - altın ateşini hisset!   

Lütfen dikkat: Oyunu temin ettiğimiz ortağımız Plinga/Azerion, 10 Temmuz 2024 tarihinde oyunu tekliflerinden kaldırmak zorunda kalacaktır. O zaman KralOyun'da da artık mevcut olmayacaktır. Ne yazık ki, oyun içi hesaplar transfer edilmeyecektir.

Klondike Bölgesi, Amerika kıtasının sert kuzeyinde altın arayıcısı olarak başarılı bir kariyer yapabileceğiniz heyecan verici bir tarayıcı oyunudur.    

Bu hit oyun sizi Amerikan altın hücumunun bir zamanlar 1896 civarında doruk noktasını kutladığı ve sayısız efsane ve hikaye için malzeme ve ilham kaynağı olan ünlü nehir Klondike Nehri'ne götürür.    

Basit bir altın madenciliğinden milyonerliğe doğru ilerleyin ve akıllı yönetim, ticaret ve zor kararlarla oyundaki etkinizi genişletin. Yerlilerle tanışın, altın ve doğal kaynakları araştırın ve hazine avcılarının Alaska ve Kanada'nın sınır bölgelerinde tutmaya çalıştıkları sırları ortaya çıkarın.    

Kuzey Amerika'nın uçsuz bucaksız topraklarında bir hazine avına hazır mısınız? O zaman Yukon Bölgesi'ne gidelim! İlk altın külçeniz zaten sizi bekliyor!

Kalıcı güncelleme: Ekim 2023'ten itibaren " Captain's Harbor"!

Kaptan'ın Limanı'na yolculuk edin ve Denizciler Kulübü'nün bir üyesi olun! Zorlu sınavları geçin ve kaptanların geleneklerini öğrenin! Yeni kalıcı adayı keşfedin ve harika ödüller üretebileceğiniz Kaptan Mutfağını ziyaret edin!

Klondike Bölgesi böyle oynanır   

Klondike Bölgesi, oyuncuları birçok ekstra ve bir doz macera ile nasıl cezbedeceğini bilen klasik bir bina oyunudur. Kayıp babanızın ayak izlerini takip edin ve en son görüldüğü yerden başlayın. 

Her şeyden önce, yeni arkadaşlarınızla birlikte yeni hayatınızın koşullarını yaratın:   

 • Yiyecek satın alın veya kendiniz yetiştirin - altın arayışı sizi gerçekten acıktırır.  Hayvanlarınıza ve sebze bahçesine iyi bakın.
 • Evinizi ve kereste fabrikanızı genişletin ve orada ahşap ve taş üretin.    Çok sayıda diğer görevi ve görevi tamamlayın, böylece yakında ilk keşif için ekipman üretebileceksiniz.
 • Sonra bir sonraki altın damarı arayışı başlar. Kim bilir, belki sonunda babanıza rastlarsınız ve onunla birlikte Klondike Nehri'nin değerli doğal kaynaklarına kendiniz de sahip olabilirsiniz. İddianızı kaçırmayın!

Başarılı bir hazine avı için ipuçları ve püf noktaları

Klondike Bölgesi'de iyi bir strateji, biraz şans ve iyi enerji ekipmanı gerektiren birçok heyecan verici zorlukla karşılaşacaksınız.

 • Hammadde arayışınızda ve görevlerin yerine getirilmesinde, her zaman yan tarafta ortaya çıkarabileceğiniz hazineleri kaçırmayın. Ayrıca aktivitelerinizin size deneyim puanı ve çoğunlukla hammadde getirmesine rağmen, aynı zamanda, tüketene kadar yenilenmesi gerekmeyen enerjiye mal olduğunu da unutmayın.
 • Örneğin, arkadaşlarınızı ziyaret ederken de kazabileceğiniz mümkün olan en büyük deliklere sahip ağaçları ve taşları kaldırarak enerji toplayabilirsiniz.
 • Pillerinizi fırında da şarj edebilirsiniz - lezzetli kruvasanlara kim karşı koyabilir? Klondike'de yeni bir seviyeye ulaşmak aynı zamanda maksimum enerji arzınızı da artırır.
 • Bu, ne kadar yükseğe çıkarsanız, o kadar fazla güç depolayabileceğiniz anlamına gelir.

Fantastik dünyalarla daha fazla ücretsiz çok oyunculu oyun

Klondike Bölgesi'ı sevdiyseniz, neden Farmerama oynamıyorsunuz ve kendinizi macera dolu diğer fantastik dünyalara kaptırmıyorsunuz.

Hadi gidelim - altın madenciliği ekipmanınızı alın ve Vahşi Batı'ya doğru yola çıkın! Kraloyun'de Klondike'ı ücretsiz oynayın ve altın hazinenizi bulun!

Oyun hakkında bilgi:

Klondike Bölgesi

 • Orjinal isim: Klondike
 • Yayın tarihi: 01.|09.|2021
 • Publisher: Plinga (8)
Klondike Bölgesi