Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Celebrity’s Chinese New Year Look

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Babs And Friends: Love Match Profile
12+
Wedding Dress Design 2
0+
Hogwarts Princesses
6+
BFFs Vs Bullies: Fashion Rivalry
12+
Babs' Style Quest Beyond Pink
12+
Princess Careers Hashtag Challenge
6+
Victorian Alice
0+
Santa's Workshop
0+
Princess Cardigan Love Fashion
0+
Icy Dress Up
6+
Into The Wild
0+
Faithful Elf
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Celebrity’s Chinese New Year Look

Celebrity’s Chinese New Year Look - Kırmızı ve altın renginde şenlik!

Celebrity’s Chinese New Year Look, Yeni Yıl partisi için beş arkadaşınıza stil verebileceğiniz şenlikli bir giydirme oyunudur!

Beş ünlü kadın Çin Yeni Yılını birlikte kutlamak ve elbette en iyi şekilde görünmek istiyor. Doğru saç stiline karar vermelerine ve mücevher, elbise, yelpaze ve çanta seçmelerine yardımcı olun. Kırmızı ve altın, Yeni Yılda iyi şans ve refah dileğini sembolize ettiği için bu görünümde baskın renklerdir. Kırmızı genellikle şanslı bir renk olarak kabul edilir ve kırmızı fenerler ve kırmızı bayraklar gibi Yeni Yıl süslemelerinde kullanılır. Altın, zenginlik ve refahın sembolü olarak kabul edilir ve genellikle altın paralarda, altın kağıtlarda ve diğer Yeni Yıl süslemelerinde kullanılır.

Burada hanfu, sade ipek cübbe veya cheongsam, yüksek yakalı ayak bileğine kadar uzanan elbise gibi geleneksel elbiseler kullanın. Bayramlık elbiseler için dekoratif süsler veya desenler olarak genellikle çelenkler veya çiçekler vardır. Yeni Ay Yılını birlikte kutlamak için beş bayanı da giydirin.

Çin Yeni Yılı 2023

Çin Yeni Yılını kendiniz kutlamak istiyorsanız, 2023 yılında 22 Ocak'ta bunu yapma fırsatınız olacak. Çin'in bu en önemli festivalinin tarihi ay takvimine göre belirlenmektedir. Bahar Festivali olarak da adlandırılır ve geleneksel olarak 21 Ocak ve 22 Şubat tarihleri arasında kutlanır.

Özellikle muhteşem kıyafetleri bir araya getirin ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Celebrity’s Chinese New Year Look oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Celebrity’s Chinese New Year Look

  • Oynanma sayısı: 2.834
  • Yayın tarihi: 20.|01.|2023
  • Publisher: GameDistribution (1561)
Celebrity’s Chinese New Year Look

Üye Yorumları