Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

The Prism City Detectives

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Steampunk Wedding
6+
The Prism City Detectives
0+
College Girls Team Makeover
6+
College Girl Coloring
0+
Wonderland Spell Factory
0+
Style Exchange Challenge
12+
Kate Middleton Fashion
0+
Princess Maker
0+
Celebrity First Date Adventure
0+
Bridezilla: Prank The Bride
0+
Chibi Doll Coloring And Dress Up
6+
Goddess Freya
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. The Prism City Detectives

The Prism City Detectives - Kayıp kristalin gizemini çözün!

Prism City Detectives, yedi kadın dedektif için şık kıyafetler hazırladığınız ve son davalarında onlara yardımcı olduğunuz gizli nesne ve giydirme oyununun yaratıcı bir karışımıdır.

Bir zamanların renkli ve neşeli kasabası Prism City'deki tüm renkler kaybolmuştur çünkü kasabanın simgesi olan gökkuşağı kristali ortadan kaybolmuştur. Belediye başkanı altı dedektifi Luna, Ruby, Skye, Willow, Daisy, Violet ve Lumi'yi davayı çözmeleri ve mücevheri tekrar bulmaları için görevlendirir. Yeteneğinizi kanıtlayın ve dedektiflere sadece aramalarında değil, aynı zamanda doğru kıyafetleri seçmelerinde de yardımcı olun.

Sherlock Holmes serisi gibi İngiliz dedektif klasiklerinden ilham alan vintage modayı modern kıyafetlerle birleştirin ve kendi özel dedektif görünümünüzü yaratın. Kıyafetleri şapka, büyüteç veya ipucu ararken işinize yarayabilecek diğer aletler gibi uygun aksesuarlarla tamamlayın.

Yedi araştırmacının her biri, farklı görünümler yaratmak için kullanabileceğiniz kendi renk stiline sahiptir. Kıyafetlerden memnun kaldığınızda, gözlem gücünüze ihtiyaç duyulur: gizli nesne bulmacalarını çözün ve seviyelerde aradığınız tüm mücevherleri bulun.

Kayıp gökkuşağı kristalinin gizemini çözebilir ve Prizma Şehrini yeniden parlatabilir misiniz?

Zeki hafiyeler için daha fazla zeka oyunu

Prism City Detectives'i sevdiyseniz, neden Asya sokaklarında kayıp kedileri bulup Hidden Cats: Detective Agency oynamıyorsunuz?

Havalı dedektif kıyafetleri tasarlayın ve davayı çözün! The Prism City Detectives oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

The Prism City Detectives

The Prism City Detectives