Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Benzer Oyunlar

Princess Wedding Dress Design
0+
My Dreamy Flora Fashion Look
0+
Wedding Lily
0+
Billie's Weekly Planner
12+
Steampunk Wedding
6+
The Prism City Detectives
0+
College Girls Team Makeover
6+
College Girl Coloring
0+

Billie's Weekly Planner

12 yıldan itibaren onaylandı
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Billie's Weekly Planner

Billie's Weekly Planner - Süperstara stil kazandırın!

Billie's Weekly Planner, ünlü şarkıcı Billie Eilish için dört şık kıyafeti bir araya getirebileceğiniz modaya uygun bir giydirme oyunudur.

Pop yıldızının kişisel stilisti rolüne bürünün ve sıra dışı kıyafetler yaratın! 2001'de Los Angeles'ta doğan Billie Eilish Pirate Baird O'Connell, henüz 22 yaşında dünyanın en başarılı şarkıcı ve söz yazarlarından biri. “Bad Guy” ve “What Was I Made For?” gibi single'ları milyonlarca kez dinlendi ve genç ABD'liyi bir megastar haline getirdi. 2020'de Grammy Ödülleri'nde dört ana kategorinin tamamını kazandı ve şimdiden En İyi Film Şarkısı dalında iki Oscar kazandı. Billie Eilish sadece pop, trap ve alternatif/indie rock unsurlarını birleştiren müziğiyle değil, aynı zamanda sıra dışı moda stiliyle de tanınıyor.

Bu oyunda, şarkıcı için şık kıyafetleri kendiniz hazırlayabilir ve geniş bir kıyafet yelpazesinden seçim yapabilirsiniz. Ancak Billie'nin gardırobuna başlamadan önce makyajıyla ilgilenmeniz gerekiyor. Ruj, göz kalemi ve allık ile makyajını yapın ve ardından modaya uygun bir görünüm oluşturun.

Pop ikonunun tarzı her şeyden önce geniş bol pantolonlar ve genellikle anime, manga, gruplar ve TV şovlarına pop kültürü referansları ile basılmış kapüşonlular ile karakterize edilir. Farklı stilleri birleştirin ve paten kültüründen veya gotik modadan unsurları gündelik sokak giyimiyle birleştirin.

Hayal gücünüzü serbest bırakın ve ikonik kıyafetlerinden ilham almak mı yoksa tamamen yeni bir tarz denemek mi istediğinize karar verin. Kreasyonlarınızı güneş gözlüğü veya çeşitli mücevher parçaları gibi aksesuarlarla tamamlayın ve havalı bir saç modeli seçin. Süperstar saçının rengini ve kesimini değiştirmeyi seviyor ve neon yeşili gibi sıra dışı saç renkleriyle tanınıyor, ancak klasik sarışın veya siyahı da seviyor.

Moda anlayışınızı kanıtlayın ve Billie'yi konserler, röportajlar veya kırmızı halı için giydirin!

Ünlü müzisyenlerle daha fazla yaşam tarzı oyunu

Billie's Weekly Planner oyununu beğendiyseniz, neden bir erkek grubuna stil verip BTS Signature Fashion Style oynamıyorsunuz?

Favori sanatçınız için mükemmel bir görünüm yaratın ve Billie's Weekly Planner'ını şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Billie's Weekly Planner

  • Yayın tarihi: 12.|06.|2024
  • Publisher: Bitent (244)
Billie's Weekly Planner
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat